דף הבית
נושאים כלליים

הלוואות פרטיות
עד לא מזמן, אנשים פשוטים היו מוציאים הרבה יותר מכפי יכולתם הכלכלית מכל סיבה שהיא, מה שקרוי "אוברדראפט" או משיכת יתר מחשבון הבנק. מאז איסור על חריגה ממסגרת האשראי, הרי שאפשרות זו ירדה מן הפרק, מפני שכאשר היא קיימת – היא כרוכה בריבית גדולה למדי לבנק. מחד, אותם אנשים מבקשים לצמצם בהוצאות, אך המציאות הכלכלית בת ימינו מקשה על כך.

המצב הכלכלי בתקופה בת זמנינו
יוקר המחייה בישראל מרקיע שחקים ללא כל עוררין, ואין זה משנה לאיזה כיוון מסתכלים בכלל. יש עליית מחירים בחשמל, בנדל"ן, בתעריפי המים, במיסים העקיפים, בעמלות הבנקים, בענף הרכב, בשירותי התקשורת, והיד עוד נטויה כמובן. זהו המצב כרגע. ההכנסה החודשית החציונית אינה גבוהה באופן מיוחד, ביחס לעולם המערבי.

פתרון אפשרי למצוקה כלכלית

פתרון אפשרי למצב כזה הוא מן הסתם הלוואות פרטיות. המהפכה בשוק ההלוואות הביא לעליית קרנם של מוסדות להלוואת כספים עבור כל גורם אשר זקור למימון כל שהוא. קיימים מספר גופים חוץ בנקאיים אשר ישמחו להעניק לכם הלוואות פרטיות. בין גופים אלו – בתי השקעות, חברות אשראי וחברות ביטוח. חברות האשראי יוכלו להעניק לכם הלוואות חוץ בנקאיות בלי דרישה מוקדמת של העמדת ערבים או בטחונות שונים. זהו הליך מהיר ופשוט, אך עדיין כזה הדורש בדיקה מקדימה בנוגע להיסטורית החיובים בכרטיס האשראי, כמו גובה העסקאות שבוצעו, תשלומים שלא כובדו ועוד, זאת כדי לבדוק עד כמה מסכנת עצמה חברת האשראי במתן הלוואות פרטיות ללקוחות מסוימים.

זכאות לקבלת הלוואות פרטיות

לקוחות בעלי מוניטין וותיקים יותר, יקבלו בסבירות גבוהה מענה חיובי לבקשה, ויוכלו לקבל הלוואות פרטיות ביתר קלות. לרוב, אין מדובר בסכומים גבוהים במיוחד, שאינם חוצים את ה-30 אלף ₪. הלוואות פרטיות נועדו בעצם לכל מטרה כמעט, החל מרכישה של דירה, חופשה בחו"ל וכו'. בטרם אתם לוקחים הלוואות פרטיות, נמליץ לכם כאן לערוך סקר מקיף, כדי לבדוק מה הגופים השונים של הלוואות פרטיות מציעים לכם – הבנקים והגופים החוץ בנקאיים.