דף הבית
נושאים כלליים

הכנה למבחן gmat
בכדי להתקבל ללימודי תואר שני במנהל עסקים, יש לעבור את מבחן ה-GMAT
לימודי תואר שני במנהל עסקים, שידועים גם בתור לימודי MBA, הם לימודים בעלי מסגרת קבלה ייחודית לעומת אפשרויות רבות אחרות של לימודי תואר שני בעולם כיום. הסיבה לכך היא שעבור קבלה ללימודי תואר שני במנהל עסקים, במרבית המוסדות האקדמיים בעולם, יש צורך לעבור מבחן אחיד וזהה לכל המוסדות האקדמיים, שמנוהל על ידי חברה חיצונית שמעניקה ציון בלתי תלוי לכל מועמד וכך למעשה מדרגת את סיכוייו בתואר ומנבאת בצורה איכותית למדי את ההצלחה האקדמית שלו בלימודים אלה. זהו מבחן ה-GMAT, וכעת נכיר הן את המבחן עצמו והן את המסגרות השונות של הכנה למבחן gmat.

כיצד מורכב מבחן ה-GMAT, ומדוע כדאי לכם לעבור הכנה למבחן gmat
מבחן ה-GMAT מורכב מארבעה חלקים הנפרדים זה מזה, ויש להתכונן לכל אחד מהם בצורה נכונה בנפרד. המבחן כולו מתרחש בשפה האנגלית וחלקיו הם מתמטיקה (כמותית), שפה אנגלית (מילולית), חלק משולב (שאלות משולבות משני החלקים הקודמים), וכן חלק של כתיבת חיבור בשפה האנגלית. על אף הדמיון המסוים לבחינה הפסיכומטרית, מדובר במבחן שאליו צריך להתכונן היטב ובצורה מקיפה – לא רק לחומר עצמו שצריך ללמוד עבור מענה נכון על השאלות, אלא גם ללחץ של המבחן הממוחשב והרציף והאתגר שהוא מציב בפני כל מי שעובר אותו. לכן, הכנה למבחן gmat במסגרת מקצועית היא נחוצה וחשובה כל כך.

הכנה למבחן gmat במסגרת מקצועית שמתמחה בכך תשפר משמעותית את הסיכויים שלכם
ישנם כמה וכמה מוסדות ובתי ספר פרטיים המציעים מסגרות שונות של הכנה למבחן gmat, ואם גם אתם עומדים לעבור את המבחן הזה אתם צריכים לפנות למסגרת שכזו – רק כך תשימו את עצמכם במקום היחסי הטוב ביותר לעומת שאר המועמדים ללימודי ה-MBA הנחשקים.