דף הבית
נושאים כלליים

דלפק קבלה
דלפק קבלה מרשים עשוי להיות חלק בלתי נפרד מארגון או משרד. אנו יכולים לראות אותו הרבה פעמים בבניין משרדים גדול, בכניסה לחברות, בחנויות גדולות במיוחד, ביציאה וכניסה מעסקים שונים, בכניסה לבתי מלון, וכדומה.

חשיבותו של דלפק הקבלה הינה בולטת במיוחד, הוא למעשה הרושם הראשוני של הלקוח כאשר הוא נכנס ומדבר עם מישהו בעסק, לרוב הוא גם משמש למתן שירות כל שהוא או אף למקום מושבו של מנהל המקום.

דלפק קבלה

דלפק קבלה – מדוע חשוב להשקיע בו ?

כאשר אנו משקיעים במשהו כמו דלפק קבלה אנו למעשה משקיעים בפנים שלנו. לקוח מביט על הדברים הללו גם אם לא במודע וכאשר הוא רואה דלפק מכובד, גדול ומאחוריו צוות ענייני, מתוקתק ונעים מראה, הוא באופן טבעי נמשך לדלפק זה ונהנה יותר מהשירות.
דלפק קבלה הוא חלק בלתי נפרד מפני החברה או העסק ואין ספק כי מדובר בהשקעה נכונה.

האם יש כמה סוגים של דלפקי קבלה ?

יש הרבה סוגים של דלפקי קבלה, ניתן להכין אותם בכל צורה, גודל וצבע ואין ספק כי ניתן להתאים אותם למבנים רבים. ניתן לראות גם שדלפקי קבלה נבנים מעצים שונים. עץ מלא הוא תמיד עדיף יותר משום עמידותו ומראהו היוקרתי אך ניתן למצוא חלופות רבות לעץ מלא מחומרים זולים יותר.

כיצד יש לבחור דלפק קבלה ?

רכישת דלפק קבלה לכל ארגון או חברה תהיה מותאמת אישית, שכן מדובר על חללים שונים, צרכים וחומרים שונים בהם נעשה שימוש. כמו כן, חברות רבות המציעות לבנות את דלפקי הקבלה מספקות קטלוג ממנו ניתן להתרשם מעבודתם. לאחר ההתרשמות ניתן לבחון את הסוגים השונים של העץ, הגדלים והשינויים הנחוצים לכם באופן אישי.

ניתן גם לשכור שירות של נגר לבנות את הדלפק באופן אישי, אך יש לבחון את העלויות קודם לכן שהרי פעמים רבות מדובר בהוצאה גדולה יותר.

רצוי לבחור דלפק קבלה מתאים מבחינת הגודל ולוודא שהוא לא קטן מידי או גדול מידי למידות החדר. כאשר דלפק אינו מותאם לחלל בו הוא מוצב הדבר בולט לעין עד מאוד. רצוי תמיד שדלפק יהיה מרשים וכיום ישנן דרכים רבות להפוך אותו לכזה, ניתן להוסיף לו עיטורים, פס צבעוני, ויטראז' או אפילו פז מזהב. באשר לנוחות שלו יש לוודא כי יש בו מקום מתאים לאחסון על פי בצורך וכמובן שיהיה מתאים לתשתית הטלפונים והמחשבים במקום.