דף הבית
נושאים כלליים

בגדי עבודה
בגדי עבודה

כל עבודה והביגוד שלה

קיימות לא מעט סוגי עבודות, לדוגמא עבודה במשרד, עבודת כפיים, עבודת ניהול. לכל עבודה יש קוד לבוש המתאים לסוג העבודה ולאופייה. מנהל בכיר לרוב יתלבש בביגוד אלגנטי הכולל חליפה ועניבה ואילו פועל במפעל או צבעי ואינסטלטור ילבשו בגדי עבודה בדמות סרבל ונעלי עבודה כבדות. כמובן שגם בתחום זה ישנם יוצאים מן הכלל ולאו דווקא כל מנהל יהיה מנהל היי טק ולרוב מנהל עבודה במפעל ילבש אף הוא בגדי עבודה למרות תפקידו הבכיר.

חשיבות בגדי עבודה

אם המקצוע שלך מחייב בגדי עבודה מיוחדים משמע שאתה עובד עם הידיים ועם חומרים מלכלכים או מסוכנים, עליך להקפיד ללבוש בגדי עבודה נוחים ואיכותיים. בגדים מתאימים לעבודה מאומצת יגנו על גופך, ישמרו על הטמפרטורה שלו ויאפשרו לך לעבוד בנוחות. בגדים אלו אומנם לא יהיו הבגדים היפים ביותר שתוכל למצוא אלא להפך, אך הם יהיו נוחים לצורך עבודה מאומצת לאורך זמן. יום עבודה נמשך לרוב שמונה שעות ויותר. בוודאי לא נרצה ללבוש במהלך השעות האלה בגדים איכותיים, גם מפאת נוחות וגם מחוסר רצון ללכלך את הבגדים היפים שלנו.

כיצד לבחור בגדי עבודה

כאשר אנחנו בוחרים בגדים שישמשו אותנו לצורך העבודה, מומלץ שנבדוק מספר אלמנטים. חשוב לבדוק את טיב הבד, גם מבחינת נוחות וגם מבחינת עמידות בסוג העבודה. לא נרצה לרכוש בגד במיטב כספנו ואז לגלות כי לאחר יום עבודה אחד הוא נקרע או נהרס. בנוסף חשוב לבדוק את נושא התאים בבגד העבודה. לרוב בגד עבודה או סרבל עבודה יהיה בעל תאים רבים לצורך שימוש בשעת העבודה. תאים אלה יכולים להיות נוחים מאוד אם סוג העבודה שלנו מאלצת אותנו להשתמש בכלים רבים, וכך נוכל לעבוד עם ידיים פנויות ובנוחות.

בגדי עבודה כשייכות לארגון

עסקים וארגונים רבים בוחרים ליצור תחושת הזדהות ושייכות עם הארגון באמצעות הדבר הבסיסי ביותר והוא בחירת בגדי עבודה אשר יהיו משותפים לכלל העובדים בחברה ושעל כולם יתנוסס לוגו ופרסום החברה אשר יזהה את העובדים כעובדי החברה אל מול חברות ולקוחות וייצור אחווה ותחושת שייכות בין כלל העובדים. ניתן לבחור בגדי עבודה במגוון צבעים תוך התאמה לעונה הרלוונטית לדוגמא: סרבל ממותג עם לוגו, חולצת פולו רקומה, חולצה מכופתרת אלגנט או לחילופין טישירט פשוט, כובע רקום או עניבה ממותגת.

בחברת טקסס מוצרי פרסום ומתנות עומדים לרשותכם מגוון רחב של בגדי עבודה וטקסטיל אשר על כולם
תוכלו למתג את הלוגו והפרסום שלכם . החל מחולצות פשוטות ועד למעילי פליז איכותיים.