דף הבית
נושאים כלליים

דנה תדמור
מדוע חברת אקסיום של דנה תדמור נחשבת מוצלחת?

חברת אקסיום, בניהולה של המנכ"לית דנה תדמור, נחשבת כיום לחברה המובילה בתחום של השקעות נדל"ן ויש לה יותר ויותר לקוחות אשר מעוניינים להשקיע בנכסים כאלה ואחרים אם ברחבי מדינת ישראל ואם ברחבי העולם כולו. יש לציין את העובדה, כי החברה לא מתמקדת רק בשוק הישראלי אלא ההפך - מתרחבת לשוק העולמי למספר שווקים מרכזיים כמו ארה"ב, אך גם מתפתחת לשווקים חדשים כמו במונטנגרו. לדברי דנה תדמור, הדבר הזה הוא לא מקרי כלל וכלל אלא מכוון. למודל העסקי אשר על פיו אקסיום עובדת יש מספר יתרונות, אשר הופכים אותה לחברה בולטת במיוחד מול החברות האחרות. אז מה הם היתרונות המיוחדים של החברה?

 

חוזים, שוכרים, משקיעים ותשואות גבוהות

ראשית, המודל שלפיו דנה תדמור עובדת, תחת ההנהלה של דנה תדמור קובע כי לכל פרויקט יהיו מספר משקיעים שונים. מדוע חשוב למשוך מספר משקיעים ביחד? משום שפרויקטים בתחום הנדל"ן, הם פרויקטים שמשתנים כל הזמן. נכסים שונים עוברים שינויים, ויש לעתים צורך בשינויים, תוספות, שיפוצים וכיו"ב. לכן, חשוב תמיד שיהיו מספר משקיעים על כל נכס, וכמובן לגייס תמיד משקיעים חדשים - כדי שנטל ההשקעה לא ייפול על משקיע אחד.

מעבר לכך, לדברי דנה תדמור, אקסיום מייחסת חשיבות גבוהה מאד לבחירת השוכרים המתאימים, אשר בעצם ישלמו את דמי השכירות וכך ייצרו את התשואה למשקיעים. החברה עובדת אך ורק עם שוכרים שמייצגים גורמים כלכליים חזקים במדינות הזרות, ולאחר שהיא עורכת להם בדיקה ארוכה - היא חותמת איתם על חוזה, עם עדיפות ברורה לטווח האורך. כך, מסבירה דנה תדמור עד כמה אקסיום מהווה קרקע בטוחה להשקעה - שכן אדם שמפנה את כספיו לאקסיום, זוכה לתשואה לאורך זמן.

 

קהל גדל של משקיעים

דבריה של דנה תדמור עולים בקנה אחד עם העובדה, שקהל המשקיעים של אקסיום גדל בשנים האחרונות. החברה מצליחה התפתח למדינות נוספות, ולפתח פרויקטים מסוגים שונים ולהשקיע בהם. גם אתם מוזמנים לפנות לאקסיום בכדי לקבל מידע נוסף על פרויקטים להשקעה.