דף הבית
נושאים כלליים

ספות נפתחות הן פתרון אירוח מושלם
ספה נפתחת היא במהותה מזרן המונח על גביי בסיס עם מנגנון המאפשר לשנות את זווית המזרן- מתנוחת ישיבה של ספה לתנוחת שכיבה של מיטה. המנגנון עובד בפשטות וללא צורך בהפעלת מאמץ כלל. ספות נפתחות הן פתרון אירוח מושלם לאלו בעלי משפחה מרחוק או מחו"ל.

כיצד מתמודדים עם אירוח ללינה בבית?

אנשים רבים מתמודדים עם צורך לארח אצלם בבית ללינה מדי פעם- בין אם מדובר בהורים שילדיהם מגיעים לבקר מדי פעם, כאלו הגרים במדינות או ערים מרוחקות ומארחים את המשפחה או החברים מפעם לפעם וכדומה. לשם כך, יש צורך להחזיק במיטה עבור אותם אורחים, אולי אפילו חדר אורחים. להרבה אנשים אין האפשרות לעשות כן בשל מגבלת מקום בעיקר. לכן, הספה הנפתחת היא הפתרון המושלם.

יתרונות הספה הנפתחת

ספות נפתחות טומנות בחובן יתרונות אינספור בייחוד עבור אלו המבקשים לארח בבתיהם משפחה וחברים. ראשית, הספה הנפתחת מאפשרת למארח לא להחזיק חדר אורחים או מיטה ייעודית במהלך השגרה, אלא ספה אשר ניתן לעשות בה שימוש למשל בסלון, או כל פינת ישיבה בבית, אשר בעת הצורך תהפוך למיטה מפנקת עבור אורחיכם. שנית, לרבים אין את האפשרות מבחינת מקום, להחזיק מיטה "ספייר" בבית. הספה הנפתחת מאפשרת לחסוך במקום אך להרוויח את מקום הלינה הנוסף ובו בזמן, להרוויח פינת ישיבה. יתרון מרכזי נוסף בספה הנפתחת הוא כמובן נושא החיסכון בעלויות. למעשה, ברכישת ספה נפתחת הינכם חוסכים קנייה של ספה ומיטה גם יחד, הוצאה שיכולה לעלות אלפי שקלים, בייחוד אם בוחרים בריהוט איכותי ואורתופדי. כך, נחסכת לפחות חצי מהעלות. מנגנון ההפעלה המווסת את זווית הספה הנפתחת הוא קל לתפעול במיוחד וניתן לפתוח ולסגור את המיטה בקלות.