דף הבית
נושאים כלליים

החלפת מנעולים בדלת

•    זקוק להחלפת מנעול בדלת ביתך?
•    עומד לעבור לדירה חדשה?
•    מחפש מנעולן מקצועי ואמין?


החלפת מנעולים הוא עניין די שיגרתי, אך הסיבות להחלפת מנעול בדלת משתנות בכל פעם. אם אתה מעביר דירה או לחילופין סובל מדלת שעושה בעיות בכל פעם שאתה צריך לנעול אותה ושלל סיבות נוספות, רצוי כי תזמין מנעולן מומחה אליך הביתה. מנעולן מקצועי יודע את העבודה ויוכל לפתור לך את הבעיה בקלות ובמהירות.

סוגי מנעולים

קיימים בשוק הרבה מאוד סוגים שונים של מנעולים. אם גם אתה
מעוניין לבצע החלפת מנעולים בביתך או בית העסק שלך כדאי שתקרא ותחכים:

•    מנעול צילינדר – מנעול קלאסי שנמצא בשימוש ברוב הדירות בישראל.
•    מנעול ביומטרי – סוג חדש בשוק, מבחין מיהו בעל המנעול ובכך פותח את הדלת (טביעת אצבע וכדומה).
•    מנעול צירופים – אין צורף במפתח במקרה הזה אלא בקוד צירוף קבוע ואישי שהוא הפותח את הדלת. קיים גם מנעול צירופים חשמלי.
•    מנעול חבוי – מנעול שלא ניתן לפתוח מהצד החיצוני אלא מהפנימי בלבד.
•    מנעול לשונית – מנעול הנפוץ מאוד בבתי ישראל
•    מנעול עליון -  משמש כאמצעי הגנה נוסף לדלת שלך.

קיימים עוד סוגים נוספים למיגון דלתות ונעילה. צור איתנו קשר ונוכל לעדכן אותך בסוגים נוספים להחלפת מנעולים שקיימים כיום.

החלפת מנעול בדלת – מתי יש לבצע?

החלפת מנעול בדלת היא דבר נפוץ והמנעולנים שלנו נתקלים בעניין זה הרבה בעבודתם. אך הסיבות משתנות. יש הרבה דרישות להחלפת מנעולים כשאר עוברים לדירה חדשה ורוצים לוודא שלדיירים קודמים לא יהיה את האפשרות להיכנס לדירה. יש דרישה להחלפת מנעולים לאחר שהדלת נפרצה על ידי גנבים שהרסו את מנגנון הנעילה או דלת שנפרצה במכוון על ידי אנשי מקצוע כמו מנעולן מוסמך בגלל שנטרקה וננעלה ואי אפשר היה לפתוח אותה בעזרת מפתח. כמובן כי ישנן סיבות נוספות. אם גם אתה זקוק לשירות של החלפת מנעול בדלת נשמח לענות לקריאתך בהקדם.

מחירים

טווח המחירים שאנו מציעים לך הוא משתנה עקב כך שאנו בוחנים כל מקרה לגופו. את חלקי החילוף נוכל לתמחר לך בשיחת טלפון, אלו מחירים קבועים. המחירים שאנו מציעים לך להחלפת מנעול בדלת כוללים את שעת העבודה ואת חלקי החילוף יחד. אלו הם מחירים שווים ונוחים לכל כיס. מנעולן מומחה יוכל להגיע אליך ולבצע את העבודה מבלי להשאיר נזקים ומבלי לגרום לנזק נוסף על הנזק הקיים.

אמינות, בטיחות ושירות

כשאר אתה זקוק לשירות החלפת מנעולים אתה צריך להיות זהיר בבחירה של המנעולן אותה אתה מזמין אליך הביתה. לא כל מנעולן אשר מציג את עצמו כמנעולן מקצועי הוא באמת כזה. יש הרבה נוכלים ומתחזים בשוק המנעולנות. אל תהייה שאנן. אנו מתחייבים לך על אמינות מלאה, שירות אדיב ומהיר וכמו כן על בטיחות וביטחון בעת ואחרי החלפת המנעול בדלת.