דף הבית
נושאים כלליים

BPM
מכללת BPM ללימודי סאונד
אם תמיד חלמת על להיות חלק מהפקות מוזיקאליות גדולות ומוזיקה זורמת לך בעורקים, כנראה שנולדת להיות לעשות באחד ממקצועות הסאונד והמוזיקה. לימודי BPM מציעה מגוון מסלולי לימוד בתחום הסאונד המכסים את מרבית התחומים בהם ניתן לעסוק במסגרת מקצועות הסאונד והמוזיקה.

מסלול הפקה וסאונד בלימודי BPM
מסלול שאורכו שנתיים, במסגרתן ישולבו לימודי תיאוריה מעמיקים כגון לימודי עיצוב צליל, ערבוב צליל, לימוד טכני של האמצעים השונים המשמשים את איש הסאונד (למשל, מיקרופונים) יחד עם תרגולים מעשיים בני שעות רבות באולפנים המקצועיים הפזורים בארץ, אשר יאפשרו היחשפות למגוון האולפנים ושיטות ההקלטה שלהן, האמצעים שברשותם וכמובן גם לאנשי המקצוע בתעשייה אשר יוכלו לענות על שאלות ולשתף מניסיונם. במסגרת מסלול זה ישולבו הסטודנטים בהפקות ופרויקטים מגוונים אשר יאפשרו להם לצבור ניסיון טרם יציאתם לשוק העבודה.

מסלול התקליטנות בלימודי BPM
לימודי BPM מציעה קורס תקליטנות מהמקיפים והמעשירים ביותר שניתן למצוא בישראל. עם העלייה בקרנה של התקליטנות בעולם כולו וגם בישראל ושילוב התקליטנות ביצירות מוזיקליות מכל הסוגים ולא רק במוסיקת המועדונים כפי שהיה בעבר, יש צורך רב בתקליטנים איכותיים ומנוסים בשוק הישראלי והעולמי. הקורס במכללה מאפשר למידה מעמיקה עם כלל עולמות הסאונד, האנלוגי והדיגיטלי כאחד. במסגרת הקורס, הסטודנטים יכירו את הציוד המקצועי המקדם ביותר בתחום התקליטנות, יפתחו טכניקות חשובות ויצברו שעות רבות של תרגול מעשי במתקן לימודי מתקדם המאפשר למידה של התחום "דרך הידיים". הסטודנטים ישולבו באירועים והפקות מוזיקליות.

להבטחת הגשמת החלומי, חשוב לבחור במוסד הלימודי הנכון
בחירה באחד ממקצועות הסאונד כמקצוע לחיים מחייבת לימודים במקום הנכון. לימודי BPM מציעה מגוון מסלולים יוקרתיים אשר יבטיחו הגשמת חלום יחד עם פרנסה בטוחה בעתיד.