דף הבית
נושאים כלליים

תמ"א 38 רמת גן
העיר רמת גן היא עיר שטוב לחיות בה – ויש בה לא מעט אפשרויות תמ"א

העיר רמת גן היא אחת הערים הגדולות האיכותיות ביותר מבחינת מגורים במדינת ישראל. הדבר משתקף בשביעות הרצון של התושבים ובאיכות החיים בעיר, ומשתקף אולי בצורה המובהקת ביותר דרך התנופה האדירה של תמ"א 38 ברמת גן כיום. חרף העובדה שמדובר בעיר במצב טוב, חלק ניכר מבנייני המגורים בה הם מיושנים ומהווים מועמדים לשיפוצים או לפינוי בינוי במסגרת תוכנית תמ"א 38, ויש לא מעט דברים שצריך לדעת על התהליך הזה בכדי לדעת איך לנצל הזדמנויות בעיר זו.

כל מה שאתם צריכים לדעת על תמ"א 38 רמת גן

כשזה נוגע אל תמ"א 38 רמת גן היא עיר עם אפשרויות רבות ומגוונות ביותר. חלקים נרחבים מהעיר, כולל שכונות כמו רמת יצחק, רמת עמידר, רמת השקמה ועוד. שכונות אלה הן שכונות במיקומים איכותיים ביותר ונוחות מאוד למגורים, עם בתי ספר טובים, ועם בניינים ישנים ביותר, שהשקעה בהם יכולה להיות רווחית ביותר עם שיפוץ או פינוי בינוי במסגרת תמ"א 38. כך, בניינים רבים עוברים את השיפוצים ואת הבנייה המחודשת, מה שמשדרג משמעותית את רמת המחייה בעיר – ומבטיח כי רמת גן ממשיכה להיות עיר שמשתלם לגור בה.

בכל הנוגע לתמ"א 38 רמת גן היא אחת הערים בתנופה הגדולה ביותר

כשזה נוגע לתמ"א 38 רמת גן היא עיר עם אפשרויות רבות, וחשוב להכיר את האפשרויות האלה ולדעת לנצל אותן. יותר מכל דבר אחר, צריך לדעת איך לפנות לקבלן תמ"א 38 שאפשר לסמוך עליו ועל העבודה שלו, כך שבין אם מדובר בשיפוץ של המבנה בתהליך קלאסי ובין אם בפינוי בינוי במסגרת תיקון 2 לתמ"א 38, התהליך מתבצע בצורה המקצועית והאיכותית ביותר.