דף הבית
נושאים כלליים

תא צילום לאירועים
אטרקציה רב שימושית

תחום אטרקציות לאירועים והמזכרות באירועים עלה בדרגה: הלהיט העכשווי הוא תא צילום לאירועים. כן, ממש אותו תא צילום מהקניון שתמורת מספר מטבעות היינו יוצאים עם תמונות משוגעות ומצחיקות. תא צילום לאירועים עונה על מספר צרכים של בעלי השמחה בו זמנית: גם מספק לאורחים מזכרת מקורית מהאירוע, גם משאיר בידי בעלי השמחה תמונות של האורחים – ולא סתם תמונות אלא תמונות משעשעות ומשוגעות, וגם כמובן מספק בילוי כיפי לאורחים במהלך האירוע. כמובן שתא הצילום אינו משמש כתחליף לצלם רגיל, והתמונות היוצאות ממנו לא אמורות להרכיב את האלבום העיקרי מהאירוע. אבל בהחלט אין צורך במזכרת נוספת מהאירוע כשיש תא צילום.

איך זה עובד?

יוצרים קשר עם אחת החברות בשוק כגון פלאשבוקס וקרמבו המציעות תא צילום לאירועים להשכרה. התא מגיע לאירוע ומושכר על פי רוב לארבע שעות פחות או יותר. ניתן לבחור האם התמונות יצאו בשחור לבן או בצבעוני, אך זה שונה בין החברות: יש כאלו שאצלן בעלי השמחה צריכים להחליט על כך בטרם האירוע עבור כל התמונות, ויש חברות שאצלן האורחים בעצמם יכולים לקבוע מה הם מעדיפים.

עקרונית רוב החברות המשכירות את התא לא מציבות הגבלה על מספר התמונות, אך כבר נשמעו טענות שבפועל אין זה כך ומספר התמונות אינו אינסופי.

כיצד התא פועל?


ניתן להכניס עד שישה אנשים לתא הצילום. האורחים נכנסים לתא, בוחרים אביזרים ותלבושות מהארגז המוצב בתוך התא, נעמדים בפוזות מצחיקות ו...קליק! לאחר הצילום יוצאות ארבע תמונות, לעיתים בשני עותקים – אחד ממוגנט עם כיתוב עבור האורחים ואחד עבור בעלי השמחה. יש תאים שבהם ישנה אפשרות לצלם קטעי וידיאו שבהם האורחים מברכים את בעלי השמחה, כך שתישאר להם מזכרת מוסרטת מהאורחים.

האם התא מתאים לכל אירוע?

תא צילום לאירועים יכול עקרונית להתאים לכל אירוע, בין אם זה חתונה, בר מצווה, יום הולדת או כל אירוע אחר. עם זאת, למרות שהחברות מתיימרות להציג את התא כאטרקציה מושלמת לחתונה, צריך לזכור שלא לכל האורחים זה מתאים. קשה לדמיין את האורחים המבוגרים והרציניים עומדים בתור להיכנס לתא, עוטים על עצמם שלל תחפושות ועושים פרצופים למצלמה.

בסופו של דבר אטרקציה מושכת בעיקר את הדור הצעיר, וחבל שלמבוגרים יותר לא תישאר מזכרת. זה לא כמו צלם שמסתובב ומצלם את כולם. מצד שני, בדרך כלל האורחים שהכי מעניינים את החתן והכלה הם החברים שלהם, ואותם זה בוודאי ילהיב.