דף הבית
נושאים כלליים

שערים חשמליים
שערים חשמליים מספקים בטחון

אין ספק שאחת מהסיבות המרכזיות שבגללן מומלץ להתקין שערים חשמליים בכניסה לשטח שלכם, היא הביטחון שאתם אמורים לחוש בתוכו. כולנו מעוניינים להגן על הבית שלנו כמה שיותר. הדבר נכון גם כשמדובר על כניסה ליישובים, כניסה למתחמים עסקיים או תעשייתיים, וכל מתחם אחר. בניגוד לשער רגיל, השער החשמלי מאפשר לכם לקבל הגנה טובה יותר. כיצד זה מתאפשר?


נפתח לפי הוראה

בעוד ששער רגיל ניתן לפתוח עם ידית או עם מפתח, הרי שבמקרה של שערים חשמליים המנגנון הוא שונה. המנגנון של שערים חשמליים מבוסס למעשה על מנוע אשר מזיז את השערים לפי פקודה מסוימת. הפקודה יכולה להשתנות לפי מנגנונים שונים יש שערים שאפשר לפתוח בעזרת שלט רחוק אלחוטי. יש כאלה שמחוברים למערכת קווית שפותחת את השער. לפעמים אפשר להקיש קוד ולפתוח את השער, ויש עוד שיטות נוספות.


רק אתם יכולים לפתוח

המנגנון של שערים חשמליים מבטיח שבפועל, רק מי שאמור להיכנס לתוך השטח יוכל לעשות זאת. אם מדובר על מנגנון של שערים חשמליים שנפתח רק מבפנים בעזרת שומר, השומר יכול לפתוח את השער אחרי שהוא ערך בדיקה. אם מדובר על קוד שפותח את השער, ברור שרק אנשים שיודעים אותו יכולים להיכנס. אם מדובר על שלט רחוק, לדיירים בלבד יש את השלט המתאים.


וגם לא ניתן לפריצה

שערים רגילים אפשר לפרוץ לעתים. לעומת זאת, שערים חשמליים הם סיפור אחר לחלוטין. כדי להזיז שערים חשמליים מבלי שמכירים את המנגנון שלהם יש צורך בהרבה מאד זמן, השקעה וגם לא מעט רעש שהעבודה תעשה. בכך, השער מבטיח לכם כי ניסיונות הפריצה דינם להיכשל, ואתם תוכלו ליהנות מסביבה בטוחה.
אם אתם זקוקים לרכישה של שערים חשמליים עבור מבנה כזה או אחר שלכם, זה הזמן המתאים לברר אודות האופציות השונות אשר פתוחות בפניכם. חשוב מאד להשוות בין ההצעות השונות שיעבירו לכם החברות אשר מספקות את המוצר הן בהיבט של העלות של השערים והן בהיבטים אשר נוגעים לאיכות שלהם ולטיבם.