דף הבית
נושאים כלליים

שמלות ערב בכפר סבא
שמלות ערב בכפר סבא – איך לזהות שמלות איכותיות?

מחפשת שמלות ערב בספר סבא? רוצה לרכוש שמלה איכותית? לא בטוחה איך מבדילים בין שמלה איכותית לשמלה באיכות ירודה? כשאת בודקת את השמלה שלך, כדאי לשים לב לבד, לתפירה, לגזרה, לעיצוב ולגימור שלה על מנת שתוכלי לבצע בחירה נכונה של שמלה שתהלום אותך ותחמיא לחלקים היפים שבך בד בבד עם הסתרת החלקים הפחות מוצלחים במידה ויש לך כאלה, כמובן.

שמלות ערב בכפר סבא – איכות הבד והתפירה

יש ללא ספק שני פרמטרים מרכזיים אשר מצביעים על שמלות ערב איכותיות, ואלו  הם סוג הבד וסגנון התפירה של השמלה. רובנו יכולות לזהות בד איכותי כשאנחנו רואות אותו במידה ולא כל מה שאת צריכה לעשות הוא להפוך את השמלה ולהסתכל. אם הבד נראה לא מספיק צפוף, אם הבטנה שלו ( במידה ויש ) לא שלמה או דקיקה מידי וכדומה הבד לא איכותי. הסתכלי גם על איכות התפירה, האם כל התפרים שלמים? האם יש חוטים שיוצאים מהתפר, האם התפר עמיד? לאחר מבט קצר בבגד תוכלי לדעת בוודאות האם הבד איכותי והאם התפירה איכותית או שעלייך להמשיך לחפש שמלת ערב אחרת.

שמלות ערב בכפר סבא – גזרה ועיצוב

שמלות ערב בכפר סבא - שמלות איכותיות מעוצבות כך שיתאימו לגוף הנשי, הן יושבות כמו שצריך ולא 'נוזלות' מהגוף. אמנם לכל אישה יש גזרה אחרת וכל שמלה שונה אחת מהשנייה, אך כשאת מודדת את השמלה את יכולה לראות אם המעצב התחשב בקונטור הגוף, אם השמלה נצמדת היכן שהיא אמורה להיצמד ולא מעל או מתחת, אם המידה של השמלה עקבית בכל מקום ואין לך שרוול אחד קצר יותר מהשני למשל ואם העיצוב אכן מצדיק לקרוא לשמלה איכותית.

שמלות ערב בכפר סבא – גימור

גימור השמלה מתייחס לכל האלמנטים הקטנים שחייבים להיות מושלמים כדי לזהות שמלות איכותיות למשל אם השמלה כוללת אבני חן או תחרה, שימי לב לאיכות שלהם, האם הם תפורים כראוי, בקווים יפים ונכונים ( לאו דווקא ישרים כמובן ), האם השמלה נקייה או שמא יש עליה כתמים כלשהם וכו'. שמלות ערב איכותיות ניתן ללבוש מיד מהקולב.