דף הבית
נושאים כלליים

קידום אתרים חינם
קידום אתרים חינם – יש דבר כזה?

כנראה שאף חברת קידום אתרים לא תסכים לבצע קידום אתרים חינם. יחד עם זאת, יש חברות שיסכימו לעזור ולייעץ לכם בחינם. ישנם בעלי עסקים ששוכרים חברת קידום אתרים תמורת תשלום חודשי קבוע, וישנם בעלי עסקים שמעדיפים לבצע פעולות קידום אתרים לבדם. שתי הבחירות לגיטימיות, למרות שלאורך זמן – חברת קידום אתרים תספק לכם תוצאות חזקות בהרבה.

קידום אתרים חינם – איך מתחילים

אם בחרתם באופציה הזולה יותר, הצעד הראשון לקראת קידום האתר שלכם הוא גיבוש רשימת מילות מפתח. באמצעות "כלי מילות המפתח" של גוגל, תוכלו לבדוק את כמות החיפושים במושגים השונים שרלוונטיים לעסק שלכם, וכך לבחור רשימת מושגים לקידום. מומלץ לבחור עד 20 מושגים לקידום.

אופטימיזציה לאתר שלכם

בשלב השני אתם צריכים לתת ביטוי הולם למושגים הללו בתוך האתר שלכם. כלומר עליכם לתכנן מראש, עבור כל מילת מפתח, איזה דף אתם רוצים שיופיע בגוגל. הטעות של הרבה בעלי עסקים ללא ניסיון, היא הרצון לקדם את כל מילות המפתח באמצעות דף אחד באתר – דף הבית. העניין הוא שזה לא הגיוני, שכן דף אחד לא יכול לספק מידע לגולשים ב-20 תחומים. כדי לקדם מושגים ספציפיים, מומלץ לבחור דפים ספציפיים בתוך האתר – בהם יופיע תוכן רלוונטי לאותם מושגים שבחרתם.

קידום אתרים חינם – דגשים חשובים לבעלי אתרים

אם בניתם דף שמיועד לקדם מושג כמו "הובלות בתל אביב" – יש לדאוג שדף זה יכיל טקסט רלוונטי לביטוי הזה. יש לדאוג לכך שהביטוי "הובלות בתל אביב" יופיע בתוך הטקסט כמה פעמים. יותר מכך, דאגו שביטוי זה יופיע גם בכותרת הדף וגם בתיאור שלו. כך תעזרו לגוגל להבין שדף זה רלוונטי לביטוי "הובלות בתל אביב".

קידום אתרים חינם הוא תהליך ארוך

אחרי שתבצעו את פעולות האופטימיזציה הראשונות, תראו שיפור בתוצאות. במקום להופיע בעמוד ה-10 בגוגל, תראו שאתם מופיעים בעמוד ה-3 בגוגל, שזה שיפור משמעותי. יחד עם זאת, כדי להגיע לעמוד ה-1 בגוגל ולתוצאות הראשונות, יש להכניס קישורים רלוונטיים מבחוץ. אתם יכולים לפנות לאתרים שונים בבקשה להחלפת קישורים או לחילופין לפרסם מאמרים מקצועיים באתר מאמרים, ומתוך המאמרים להוציא קישור לאתר שלכם.

קידום אתרים חינם – האם זה חכם?

קידום אתרים הוא לא תחום מסובך ומורכב מדי. אנחנו בטוחים שתוכלו ללמוד את עקרונות הקידום תוך זמן קצר. יחד עם זאת, מכאן ועד לקבל תוצאות חזקות בגוגל הדרך ארוכה. כדי לקבל תוצאות טובות יש לבצע אופטימיזציה סופר מקצועית ולהכניס קישורים טובים לאתר מדי שבוע. רק עבודה עקבית תביא לכם את התוצאות המובקשות. הרבה בעלי עסקים רוצים לחסוך כסף, אבל קידום אתרים חינם עשוי לעלות לכם בבזבוז של הרבה זמן יקר. לפעמים פשוט עדיף לשכור את שירותיה של חברת קידום טובה ואמינה.

קידום אתרים בחו"ל – זה כבר קצת יותר מדי

התחום של קידום אתרים בחו"ל דורש משאבים רבים יותר מאשר קידום אתרים בארץ. נדרשת תשתית קישורים רחבה וחזקה יותר, נדרשת מסה של תכנים חדשים בכל שבוע. לקבלת תוצאות טובות בחו"ל מומלץ לפנות את חברת קידום ותיקה ומנוסה בתחום.