דף הבית
נושאים כלליים

איך בוחרים קורס GMAT?
קורס GMAT אחראי במידה רבה על סיכויי ההצלחה במבחן הקבלה לתואר שני במנהל עסקים. קורס מן הסוג הזה הוא צעד חובה עבור גברים ונשים בכל רחבי העולם. הקורס מעניק לסטודנטים את הידע התיאורטי המקיף, אך הוא אחראי גם על צבירת הביטחון והיכולת להתמודד עם מסגרת זמנים צפופה ולוחצת. הקורס מומלץ עבור מי שמתכנן לעבור את הבחינה בפעם הראשונה וגם למי שכבר עשה זאת בעבר. כל קורס מועבר על ידי מרצים המכירים את הבחינה ובקיאים בשאלות המחולקות לפרקים השונים.
על אף החשיבות של קורס GMAT, לא כולם יודעים איך לבחור אותו. המחיר אינו מהווה פקטור משמעותי בבחירת הקורס. לפעמים עדיף להשקיע עוד כמה מאות שקלים בקורס איכותי, מאשר לשאת בהוצאות ולסבול מעוגמת נפש המלווים ציון נמוך. השקעה בקורס משמעותה בחירה במסלול לימודים אופטימאלי. קורס GMAT אמור לשלב בין לימודים בקבוצה קטנה לבין יחס אישי לכל תלמיד. השילוב הוא תנאי לקורס מוצלח ומקצועי עם יתרונות רבים.

מסגרת, היקף שעות הדרכה ואופי התרגול
מלבד המחיר, יש עוד כמה שיקולים שכדאי להתייחס אליהם כאשר בוחרים קורס GMAT. השיקול הראשון הוא המסגרת. רצוי להעדיף קורס המתנהל במסגרת מסודרת וקבועה. זו מסגרת המאפשרת לסטודנט גמישות ואף עוזרת לו לשמור על חיים אישיים, קריירה ועבודה. השיקול השני הוא היקף שעות ההדרכה. ככל שמספר השעות גדול יותר, כך עולים סיכויי ההצלחה בקורס ולאחר מכן במבחן.

מלבד האמור לעיל, אי אפשר לבחור קורס GMAT מבלי לבדוק את אופי התרגול. בכל קורס מעניקים מסגרת תרגול שונה עבור הסטודנטים. מומלץ לברר מראש מה כולל התרגול וכיצד הוא מתבצע. תרגול אפקטיבי מונע הפתעות ומאפשר למידה איכותית ושיפור הדרגתי.