דף הבית
נושאים כלליים

צימרים יפים
צימרים יפים מאבן

ככל שעוברות השנים, מתפתחת תיירות הצימרים בארץ. כשאנחנו יוצאים לחופשה, אנחנו רוצים את המקום המפנק ביותר, המעוצב ביותר והחדיש מכולם. צימרים יפים מאבן הם אחד הסגנונות המיוחדים ביותר שנבנו כאן בשנים האחרונות. באזור ירושלים ובחלקי הצפון השונים, נוכל למצוא לא מעט צימרים הבנויים מאבן. חלקם בנויים מאבן עתיקה שמעניקה אווירה חמימה, אינטימית ורומנטית. צימרים אחרים הלכו צעד נוסף וחצבו חדרי אירוח בתוך מערה של ממש. ישנם צימרים העשויים אבן של ממש, ויש כאלה המצופים חיפוי אבן מבפנים ומבחוץ. כך או כך, העיצוב מודרני, מקורי, חדשני ובעיקר – מבטיח פינוק מושלם.
 
צימרים יפים
 

צימרים יפים מעץ

כשהחל להתפתח ענף הצימרים בארץ, נעשה שימוש רב בסוגי העץ השונים. הבנייה בעץ נעשתה לא בכדי. משהו בצבע הטבעי, בבנייה הקלה ובעיצוב הכפרי מעניק הרגשה של קירבה לטבע, לנוף ולאוויר הנקי. אנחנו עובדים ימים שלמים בתוך משרדים, ישנים בבית עם קירות, ומחכים לרגע בו ננשום אוויר נקי ונוכל לבלות חופשה מפנקת בצימר כפרי. טרנדים משתנים, בנייה מתחלפת, סגנונות צצים, אבל את העץ לא מחליפים. אין תחליף אמיתי לתחושת החמימות שמעניק העץ, ולתחושת הרוגע הנגרמת מישיבה תחת פרגולת עץ ונדנדה רחבה

צימרים יפים במדבר

את הצימרים בצפון אנחנו מכירים, על הצימרים בירושלים שמענו, ובצימרים שבאזור השרון חשבנו פעם לבקר. אבל על צימרים במדבר רק מעטים שמעו. בחמש השנים האחרונות נבנו בהרי הנגב למעלה מעשרה צימרים מיוחדים ושונים מכל מה שאתם מכירים. רובם הוקמו על ידי חוואים החיים בחוות בודדים, ומייצרים את מרכולתם במשקים חקלאיים. תוכלו למצוא צימרים יפים שבנויים מעץ, מבוץ, מקש ומחומרים רבים שלא יכולתם להעלות על דעתכם. צימרים במדבר מבטיחים חוויה אחרת, רחוק מהטלפון, רחוק מהטלוויזיה, וקרוב מאוד לשקט ולרוגע. מומלץ להגיע לחופשה שכזו לשני לילות לפחות, על מנת לחוות את כל מה שלמדבר יש להעניק.
 
צימרים יפים ויוקרתיים

אחת לכמה זמן אנחנו רוצים לפנק את עצמנו בחופשה חלומית, יוקרתית, שתתן לנו אנרגיה לעוד הרבה זמן. חופשה יוקרתית מתאפיינת בכל אותם גורמים שאנחנו מכירים מחופשות אחרות – רק טוב יותר. הצימר מרווח יותר, מכיל יותר פינוקים, אינטימי יותר, מסוגנן יותר והאוכל מוקפד יותר. בעלי צימר יוקרתי יודעים בדיוק איזו חופשה אתם רוצים, ומכינים את המקום בדיוק ליוקרה שאתם מחפשים בהתאם לכל בקשה ופנטזיה שלכם. פערי המחירים בין צימר סטנדרטי לצימר יוקרתי כרוכים בדרך כלל במאות שקלים.