דף הבית
נושאים כלליים

פתיחת מזל
שינוי של המצב הנוכחי

אם אתם חשים שהעולם לא לצידכם ואין זה משנה אם התחושה היא בזמן האחרון או נמשכת כבר זמן רב, זה הזמן לבחון את המזל שלכם. אנשים רבים חשים תקועים ושהמזל מדלג עליהם. הדרך הטובה ביותר לשנות את המצב היא לבצע פתיחת מזל שכוללת בדיקה של המזל כפי שהוא כרגע, בדיקת פעולות שהובילו למצב וביצוע שינוי של המצב הנוכחי. התוצאות אשר עשויות להגיע לאחר פתיחת מזל יכולות להפתיע אפילו את הסקפטים ביותר והן יכולות להיות משמעותיות לחיים הרבה מעבר למצופה.

 

 

הבעיה אשר עולה

הבעיה הספציפית שלשמה ניגשים לבצע פתיחת מזל יכולה להיות נקודה במערכת הכללית שלנו. המזל נוגע בכל אחד מחלקי חיינו ולעיתים אנו יכולים לחוש שיש לנו עבודה טובה, משפחה טובה אך אנו לא מצליחים למצוא זוגיות. ייתכן שאי מציאת הזוגיות, שהיא הבעיה שאנו מעלים היא בעצם סימפטום למשהו גדול יותר שגם הוא יטופל בעת פתיחת המזל.

 

 

פתיחת הדלת

פתיחת מזל דומה לפתיחת דלת או סכר. אם דלתנו סגורה בפני המזל או אם חסמנו אותו בפעולות לא מכוונות, אנו עלולים למצוא עצמנו בסימפטומים שונים ולא מוסברים שכולם מצביעים על כך שהדברים לא פועלים לטובתינו. לאחר פתיחת המזל מתחילים להגיע אלינו שינויים זה אחר זה כיוון שאם פתחנו פתח למזל הוא יגיע במלוא העוצמה.

 

 

מקצועיות

על מנת לבצע פתיחת מזל יש לפנות לאדם מנוסה בתחום אשר יכול לאתר את מה שמונע מהמזל להגיע אלינו ולעזור לנו לשנות את המצב. ייתכן ויהיה לנו חלק בתהליך (בכל זאת מדובר בגורל שלנו) ושנצטרך לבצע פעולות פשוטות כמו לחשוב חיובי, להגיד כמה מילים מידי יום או לאמץ הרגל שיעזור למזל להיכנס אל חיינו.