דף הבית
נושאים כלליים

פוליש לרצפה
טיפים לבחירת חברת ניקיון ופוליש לרצפה
צריכים להזמין חברת ניקיון ורוצים לשלב את סל השירותים עם פוליש לרצפה? כדאי שתדעו איך עושים זאת בצורה נכונה. ראשית, קחו בחשבון את ההבדלים הגדולים בין החברות שמציעות את השירות. רק לחלק מהחברות שעוסקות בתחום הניקיון יש את הרקע, הידע, הכלים והניסיון הנדרשים על מנת לבצע פוליש לרצפה ועדיין לשמור על האיכות המקורית שלה. הרבה חברות לא מסוגלות לעמוד בדרישות והן עלולות לגרום נזקים בלתי הפיכים לרצפה עדינה.

שנית, נסו לקבל כמה שיותר המלצות על חברות שמבצעות שירותי ניקיון ופוליש לרצפה. את זה תוכלו לעשות באמצעות אתרי האינטרנט שעוסקים בתחום, קריאת מידע ברשתות החברתיות ויצירת קשר עם חברים, בני משפחה או קולגות. הפעילו מעגל רחב ככל האפשר של המלצות וכך תוודאו שביצעתם בחירה נכונה בחברת ניקיון ופוליש.

באיזה ציוד החברה משתמשת?

לא כל הלקוחות מודעים לכך ששירותי פוליש לרצפה דורשים שימוש בארגז כלים מיוחד. למעשה, הציוד שבו חברת הניקיון בוחרת להשתמש ישפיע על התוצאה הסופית לא פחות מאשר המקצועיות של עובדי הניקיון עצמם. מבחינתכם כלקוחות, המשמעות היא שיש צורך חשוב מאוד בבדיקה מראש של סוגי הציוד השונים. את זה אפשר לעשות רק אם יוצרים קשר עם נציגי החברה ומבקשים מהם לספר על הציוד ועל הכלים.

תנו עדיפות לחברה שמשתמשת בציוד משוכלל ומתקדם. בדקו האם הציוד מתאים לסוג הרצפה שיש לכם ובקשו אחריות על העבודה. במקרים מסוימים תוכלו גם לשאול על פרויקטים קודמים של פוליש לרצפה שבוצעו על ידי חברת הניקיון. בסופו של דבר, ככל שתשקיעו יותר זמן בבחירה נכונה של חברת ניקיון כך תוכלו להיות רגועים. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר ותיהנו מהיתרונות.