דף הבית
נושאים כלליים

פוליקרבונט
בתור התחלה, נבין על איזה חומר אנחנו מדברים ומה התכונות שלו

ישנם לא מעט חומרים בסביבתנו היום יומית, ולכל חומר גלם יש את היתרונות שלו ואת המוצרים השונים שמיוצרים ממנו. אחד מחומרי הגלם החשובים ביותר בעולם המודרני, שיותר ויותר מוצרים מיוצרים ממנו באופן מלא או חלקי, הוא פוליקרבונט. מדובר למעשה במשפחה של פולימרים סינתטיים, שמאפיינים כולם בעמידות גבוהה בפני שחיקה וחום, ומהחומר הזה מייצרים מוצרים רבים– החל בעדשות משקפיים, דרך חלונות חסיני ירי וכלה בתקליטורים ובחלקים של טלפונים סלולריים. ניתן להבין, אם כן, שהשימוש בחומר זה כיום הוא רחב ידיים ועצום למדי.

היכן אנחנו מוצאים פוליקרבונט, ומה השימוש בו כיום?

פוליקרבונט נמצא, כאמור, בסביבה היום יומית של כל אחד ואחד מאתנו, בייצור של רכיבי פלסטיקה שונים בטלפונים הסלולריים ובמחשבים שלנו, וכן במרחבים ממוגנים ובמוצרי פלסטיק קשיחים שונים. עם זאת, אחד השימושים החשובים ביותר בו הוא בתחום הקירוי, כשהוא משמש עבור תיחום וקירוי של מרחבים כמו קניונים, מרחבי עבודה, מגרשי ספורט ועוד. הוא משמש לכך משום שהוא עמיד לאורך זמן ואינו מתנפץ גם תחת עומס רב, הוא מאפשר מעבר של אור טבעי והוא מספק לנו את האסתטיקה הנחוצה לנו במרחב – וכך השימוש בו רק צפוי להיות גדול יותר ויותר בתחום זה עם השנים.

פוליקרבונט – פתרון איכותי לקירוי של מרחבים שונים בצורה מלאה

אם אתם מחפשים פתרונות קירוי למקום עבודה, למרחב ציבורי או לכל מטרה אחרת, פוליקרבונט בהחלט יכול להיות הפתרון הרלוונטי עבורכם. בכדי לוודא שאתם בוחרים בפתרון הרלוונטי ביותר לצרכים שלכם, אתם צריכים חברה מקצועית בתחום מערכות הקירוי, שתנתח את הצרכים שלכם ותייצר לכם את המערכת האיכותית ביותר עבורכם.