דף הבית
נושאים כלליים

פולאריס

מאת: ג'ודי אברהם

עולם הטרקטורונים קיבל תנופה אדירה בשנים האחרונות וחברת פולאריס היא ללא ספק החברה המובילה בענף. אמרת פולאריס, אמרת טרקטורונים, וזה נכון לגבי כל סוגי הטרקטורונים: טרקטור משא, טרקטורוני ספורט ודגמים חדשים המיועדים לטיולים נטו. כל שנה מפתיעה חברת פולאריס עם דגמים חדשים יפים במיוחד ומשפרת את הדגמים הישנים. רבים הם המשתמשים בטרקטורונים. חקלאים משתמשים בהם כדי לנוע בקלות בשטח חקלאי ולהעביר סחורות, ובעשור האחרון טרקטורונים הפכו לכלי רכב ספורטיבי ותחרותי.


פולאריס – חברת הטרקטורונים המובילה בעולם

חברת פולאריס היא מותג הטרקטורונים המוביל בעולם. החברה האמריקנית נוסדה בשנת 1954 ונמצאת במדינת מינסוטה . החברה מייצרת רכבי שטח ורכבי ספורט, היא גם מייצרת מגוון של חלקי חילוף ואביזרים נלווים. מהנדסי החברה הם רוכבים מושבעים המכירים את כל הבעיות העלולות לצוץ בשטח ופועלים בהתאם. חברת פולאריס מציגה מוצרים ברמה גבוהה, באיכות ללא פשרות ומעניקה ללקוחותיה שירות מעולה.


פולאריס


משפחת הרינג'רים מבית פולאריס

טרקטורוני הרינג'רים מבית פולאריס הם טרקטורוני ספורט. רכיבה על טרקטורונים הפכה להיות ענף ספורט מפותח . כמעט כל שבוע מתקיימות תחרויות רכיבה במקומות רבים . הרינג'רים הם כלים מהירים המסוגלים לנוע בתנאי שטח קשים. בשל ההגה העגול ובשל המושבים הנוחים רבים משווים אותם למכוניות קטנות בעלות ביצועים מרשימים ומפתיעים. היתרון הגדול של הרינג'רים הוא היציבות . נסיעה בג'יפ מסוג רינג'ר היא יציבה יחסית בשל הדאגה של חברת פולאריס לאבזור במערכות יציבות.


רכב השטח "רייזר " מבית פולאריס

אהוד, רוכב טרקטורונים מושבע, מספר על חווית הנסיעה ב"רייזר":

השבוע , הוא אומר, פגשתי את הכלי הכי משגע , לדעתי , מבית פולאריס . מיד כשראיתי אותו הבנתי שיש לי עסק עם כלי השונה מהרגיל, אגריסיבי וגברי. התחלתי לנסוע . בתחילה נסעתי על הכביש. הרעש השקט והיציב נשמע מבטיח אבל כבר פינטזתי על שבילי החול. לרייזר מבית פולאריס מותר לנוע על כבישים לא מהירים והוא אכן נע עליהם בקלות. בדרכי העפר ובתנאים הקשים כבר דהרתי על הרייזר ללא שום עכבות, במהירות ובנוחות. השילוב של מנוע חזק, מתלים בעלי מהלך ארוך , צמיגים עבים, ומשקל נמוך גרמו לרייזר לדהור ולדלג בקלות על מכשולים רבים. הרוח שרקה על פניי, אך על אף מהירות הנסיעה ותנאי השטח הקשים הפגין הכלי ביצועים מרשימים ויציבות רבה.