דף הבית
נושאים כלליים

עו"ד חברות
דיני חברות הוא התחום המשפטי שכולל בתוכו חברות ותאגידים, בדיוק כמו שיש דיני עבודה ליחסי עובד ומעביד, דיני גירושין בין זוגות נשואים, דיני תחבורה, דין פלילי ועוד. תחום זה הוא חלק מתחום המשפט האזרחי. עו"ד חברות דואג לכל הסדרה משפטית שתהיה לחברה והוא מומחה בתחום זה. עורך דין חברות מסייע בכל תהליך שהחברה עוברת, בין היתר בין החברה ללקוחות, בין החברה לרשויות וכמובן בין חברה לחברה. כל תהליך עסקי חייב להיות מלווה בייעוץ משפטי של עורך דין חברות כולל חוזים, הסכמי שותפות ועוד.

תחום יוקרתי ומשמעותי

המשקל שיש על עו"ד חברות הוא עצום כיוון שכסף רב מונח על השולחן. עורך דין לא מקצועי ולא מנוסה עלול לעשות טעויות קטלניות עבור החברה שיכולות להוביל אותה לבעיות עם חברות אחרות, בעיות עם הרשויות במדינה ואיבוד אמון בינה לבין חברות אחרות באי קיום חוזים. לבעיות אלו יש סיכון באובדן כספי משמעותי שיכול אף להוביל לפירוק החברה או השותפות לחלוטין. בגלל כל האחריות, תחום זה נחשב לתחום יוקרתי שרק עורכי הדין המקצוענים ביותר מתעסקים בו. קטגוריה זו של דיני חברות בתחום המשפטים היא אחת המתגמלות ביותר שיש.

ליווי לאורך כל הדרך

עו"ד חברות מלווה את החברה לאורך כל הדרך עוד מההתחלה בהקמת החברה. אמנם כל הנושא של דיני חברות יכול להלחיץ יזמין צעירים כיוון שאלו כוללים חוקים ונהלים רבים בעיקר מול הרשויות, ואין אחד שלא חשש לפני סגירת החוזה הראשון שלו, אך עורך דין חברות יגרום לכל אלו להיראות שגרת עבודה רגילה ומובנת. אחד התפקידים החשובים של משרד עורכי דין בתחום זה הוא ניסוח חוזים, שכן לניסוח המלים והתנאים יש משמעות גדולה וארוכת שנים אליה החברה תצטרך להתחייב ולעמוד בה.