דף הבית
נושאים כלליים

מתקשרים רוחניים
מתקשרים

מי מאיתנו לא היה רוצה להיות בטוח יותר במה שהוא עושה? ולמי מאיתנו לא עברה בראש השאלה האם בן הזוג שלו מתאים לו או לא? רוב האנשים יעידו על עצמם שברגע מסוים בחיים הם כן רצו לקבל עזרה כדי להיות בטוחים יותר בבחירות שלהם, ואחת מהדרכים להגיע לביטחון הזה היא לפנות לקבל שירות אצל מתקשרים שונים.


מיהם המתקשרים?

הגיע הזמן שכולנו נדע שיש אנשים שהמקצוע שלהם בחיים הוא להיות מתקשרים, והאמת היא, שמדובר על מקצוע נחוץ ביותר. מתקשרים הם אנשים שיש להם יכולות מיוחדות, וניתן בהחלט לראות את זה כמו כשרון שממנו הם נהנים. ממש כפי שיש אנשים שיש להם כישרון להלחנה או לשירה, כך אנשים שהם מתקשרים רוחניים הם בעלי כשרון של האזנה והבנת המסרים השונים.


כיצד עוד תקשור?

למעשה מתקשרים מתחברים רוחניים לאנרגיות שונות, בין אם אלה הן אנרגיות של שאלה, מקום, ריח, אווירה או כל דבר אחר, ועל פי האנרגיות האלה הם יכולים לנסות לספק תשובות למי שמגיע לשאול דבר מה. יש הרבה מאוד מתקשרים רוחניים שיכולים לתת שירות בישראל, ואין ספק שכל אחד מהם עובד בשיטה מעט שונה, כי לכל אחד יש אנרגיה אחרת שאליה הוא יכול להתחבר ושאליה הוא יכול להפנות את השאלות לקבלת תשובות.


האם זה מוכיח את עצמו?

כל מה שקשור בעולם הרוחני שלנו ולא בעולם הגשמי, אלה הם דברים שהרבה יותר קשה להוכיח. כלומר, הרבה יותר פשוט להוכיח שניתוח מסוים מוכיח את עצמו ומשפר את בריאות האדם לעומת מה שעושה למענו המתקשר. יחד עם זאת, מאז ומעולם המתקשרים הרוחניים היו קיימים ואנשים רבים העידו על כך שהם עזרו להם להבין טוב יותר את המציאות שבה הם חיים, כך שיש דברים בגו.