דף הבית
נושאים כלליים

כיצד נבחר מקום ליום הולדת?
בחירה נכונה של מקום ליום הולדת חשובה ביותר להצלחת המסיבה
כל אחד שמתכנן יום הולדת יודע שלא מספיק לשלוח הזמנות, להכין כיבוד ולאפות עוגה, ושיש לבחור מקום ליום הולדת אשר ישרת אותנו לאורך כל המסיבה ויתאים לאווירה שבחרנו ולאורחים. ישנם פרמטרים שכדאי לבחור בטרם בחירת מקום ליום הולדת, בכדי שנוכל לדעת היכן מתאים לנו לחגוג והיכן לא.

אז כיצד נבחר מקום ליום הולדת?
• כמות האורחים: מקום ליום הולדת צריך להיות מסוגל להכיל את כמות המוזמנים העתידים להגיע בנוחות, ולא ליצור אווירה צפופה מידי או ליצור מראה ריק של החדר, ולכן צריכה להיות התאמה בין מקום ליום הולדת לבין מספר המוזמנים.

• אופי המסיבה: ישנו הבדל משמעותי בין מסיבת יום הולדת למבוגרים, לנוער או לילדים, ולכן ישנם גם הבדלים משמעותיים במקומות שנבחר לערוך כל מסיבה. כאשר אנו מדברים על מסיבות ילדים, כדאי לבחור במקום בו יהיה מקום להשתולל ולהביא אטרקציות, וניתן להיעזר באולמות המתמחים בכך. לנוער ומבוגרים ניתן לבחור במקום ליום הולדת יותר אלגנטי, בו ניתן לערוך מסיבה בסגנון קצת שונה.

• מזג האוויר: הטבע הינו מקום למסיבה ייחודי ומעניין, אשר יכול לשדרג את מסיבת יום ההולדת שלנו, אולם במידה ואנו בוחרים לערוך את יום ההולדת בטבע חשוב להתחשב במזג האוויר באזור באותה תקופה. כאשר השמש קופחת נבחר במקום מוצל, ובמידה ויורד גשם זלעפות כדאי לחשוב על העברת המסיבה למקום סגור או לפחות מכורה.

ישנם קווים מנחים העוזרים בהתאמת מקום למסיבה עבורנו

כאשר אנו בוחרים מקום למסיבה, חשוב לבחון את הפרמטרים שהוזכרו ולחפש היטב מקום העונה על כל צרכינו, בכדי שאנחנו ואורחינו נוכל ליהנות במהלך כל החגיגה והמקום ישרת אותנו היטב.