דף הבית
נושאים כלליים

המחיר של מעלון לנכים
מה המחיר הממוצע של מעלון לנכים?

מעלון לנכים אמנם לא כל כך זול אך אם משווים את המחיר שלו למעלית מבינים כי אין מקום להשוואה אמיתית. מעלון לנכים יכול לעלות כמה עשרות אלפי שקלים וזה כבר תלוי בדגם שלו, במקום בו מתקינים אותו, בגודל שלו וכן הלאה. המחירים גם יכולים להיות גבוהים יותר לפי הפרמטרים הללו. בסופו של דבר המחיר תלוי גם בחברה שמשווקת את המעלונים כאשר יש מגוון רחב של יצרנים ולכל חברה יש את השיקולים שלה שלפיהם המחיר נקבע. גם היצרנים יכולים להשפיע על המחיר כאשר חלק מהם נחשבים למותגים מובילים יותר מאחרים.

ממה מושפע מחיר המעלון?

המחיר של מעלון לנכים מושפע מאוד מסוג המעלון, אולי אפילו יותר מכל פרמטר אחר. יש מעלונים שאפשר לעלות עליהם רק בישיבה, יש מעלונים שאפשר לעלות עליהם רק בעמידה ויש מעלונים שיאפשרו גם וגם. יש גם מעלונים שיהיה ניתן להעלות עליהם נכה עם כיסא גלגלים כיוון שהם מספיק רחבים. יש גם מעלונים שיוכלו לשאת משקלים כבדים יותר והם כמובן חזקים יותר והמנגנון שלהם יקר יותר. המחיר גם מושפע מאוד מאורכו של המעלון כיוון שהמעלון דורש התקנה, כך שגם אם מדובר במעלון מדרגות או מעלון אנכי יש לכך חשיבות רבה.

כיצד נוכל להוזיל את המחיר של המעלון?

אפשר להוזיל את המחיר של מעלון לנכים אם מבצעים סקר שוק. סקר שוק יכול להוזיל את המחיר של כל מוצר שתרצו לקנות או כל שירות שתקבלו וחשוב מאוד לבצע אותו בצורה נכונה בעיקר כאשר מדובר במוצר כה יקר וחשוב שצריך גם להיות בטיחותי. חשוב גם לדעת כי לעתים יש סבסוד ממשרד הבריאות או מקופת החולים וזה דבר שחובה עליכם לבדוק, כי אפילו אם מדובר בכמה אלפים בודדים זה מחיר שיכול להיות משמעותי.