דף הבית
נושאים כלליים

לופטים בדרום
לופטים בדרום עם ג'קוזי ספא
מהו הדבר שחשוב מאד לאנשים אשר מחפשים לופטים בדרום? זה יכול להיות לעתים בשאלה האם מערכת ההגברה בלופט היא טובה, עד כמה הלופט הוא מבודד, עד כמה הגישה אליו נוחה, מה ריהוט שלו, מה מחכה לכם במטבח, ועוד שאלות שונות .אבל האמת היא שיש המון אנשים ששואלים את עצמם שאלה אח כשהם מחפשים לופטים בדרום: האם יש בתוך הלופט אמבטיה מפנקת של ג'קוזי ספא? אם התשובה חיובית - הם יבחרו בלופט! אז למה זה כל כך חשוב?

הדבר הכי מפנק ומרגיע שיש
קודם כל, צריך לזכור שאם מחפשים לופטים בדרום עם ג'קוזי ספא, אזי הם יכולים להתאים ללא מט אנשים וללא מעט קבוצות. מצד אחד, כולנו יודעים שהג'קוזי יכול להיות מקום רומנטי מאד לבני זוג שמחפשים קצת שקט ורוצים לצאת לחופשה רומנטית קצרה. מהצד השני, הג'קזוי גם יכול להיות מקום שבו החברים מבלים ביחד - ולכן מי שמחפש לופט ליום הולדת או לופט למסיבת רווקים או רווקות - לרוב יחפש לופט שכולל בתוכו גם ג'קוזי.
נוסף על כך, צריך לזכור כי לופטים בדרום שכוללים בתוכם ג'קוזי ספא, פשוט מציעים חוויה מיוחדת לכל האורחים. ג'קוזי ספא הוא מתקן מיוחד ששולח זרמי מים מפנקים אשר מעסים היטב את הגוף שלנו. אתם לא צריכים לעשות יותר מידי - רק לשבת בג'קוזי ולתת לזרמים לעשות את שלהם.

פינוקים נוספים שיש בתוך הלופטים
מובן שאם הזמנתם מקום בתוך לופטים בדרום, אתם לא תשהו כל הזמן בתוך הג'קוזי, וצריך מדיי פעם גם לעשות הפסקות. לכן, לופטים בדרום כוללים בתוכם פינוקים נוספים ומיוחדים - החל מערכות קריוקי מיוחדות, ועל שולחנות סנוקר או שולחנות פוקר, כדי שתוכלו למצות את החופשה או המסיבה עד למקסימום.