דף הבית
נושאים כלליים

לוטודיל
טוב, אז למי שלא מכיר את האתר שלנו, אתר "הגולשים" הינו אתר חברתי בו תוכלו למצוא מגוון סקירות, דעות וביקורות על מוצרים ושירותים. והפעם, חברת לוטודיל - שקיבלה כ"כ הרבה פרסום לאחרונה.

האם שווה להשקיע? האם סיכויי הזכייה באמת גדלים? כנראה שכן.

צוות התחקירנים שלנו הצליח לשים יד על הקלטות מקוריות של לקוחות לוטודיל שזכו במיליוני שקלים. לא מדובר בפיברוק ולא מדובר במתיחה. מדובר בהקלטות אמת ובפרסים אמיתיים. הנושא נבדק מול חברת לוטודיל, מול הלקוחות ומול העו"ד הנאמן המלווה את החברה. לשיפוטכם:


סרטון זכייה לדוגמא - מזל זוכה ב-3,333,333 ש"ח (לחצו לצפייה)

לוטודיל - מזל זוכה בפרס הגדול


למה למלא לוטו עם מועדון החברים של לוטודיל?

רגילים למלא לוטו לבד? לא מצליחים לזכות בפרס הגדול? כנראה שאתם לא מנצלים את היתרונות של מועדון החברים לוטודיל. רק באמצעות מועדון חברים ותיק, גדול ומנוסה ניתן לשפר את סיכויי הזכייה בלוטו. היתרון של הצטרפות למועדון החברים הוא ליווי צמוד מהרגע הראשון ואפשרות להשתתף בחמש הגרלות במקביל. בנוסף, חברי המועדון מקבלים התחייבות לשתי זכיות כספיות בחודש. המשמעות היא שניתן להחזיר את ההשקעה במהירות ולנצל את הכוח של הקבוצה כדי להשתתף בהגרלות נוספות.

לאחר ההצטרפות למועדון תוכלו להגשים את החלומות הכי גדולים שלכם ולקבל פירוט חודשי של ההגרלות ישירות לבית. הפירוט ניתן לחברי המועדון ללא תוספת תשלום, במטרה לסייע להם לבצע התאמות ושינויים ולהחליט באילו מספרים קבועים להשתמש על מנת להגדיל עוד יותר את סיכויי הזכייה.

הזכייה בלוטו מתחילה כאן

שירותי לוטודיל ניתנים על ידי חברת "נקודת שיווק וסחר בע"מ". החברה מציעה מגוון רחב של שירותי שיווק ישיר בישראל ועובדת מול לקוחות במגזר הפרטי, העסקי והציבורי. לאורך השנים ליוותה החברה פרויקטים גדולים בשיווק ישיר והעמידה רף גבוה גם בשירותי הפקת קטלוגים ועלונים בדיוור ישיר, מסחר אלקטרוני וייצוג ועדי עובדים וגופים ציבוריים. כדאי למלא טופס עם מועדון החברים של החברה על מנת להצטרף לרשימת ההצלחות ולקבל כוח של קבוצה.

שירות אישי, מהיר ויעיל הם חלק בלתי נפרד מהזכויות של חברי מועדון לוטודיל. בואו להצטרף עוד היום ולא תתחרטו. המומחים של לוטודיל ישפרו את סיכויי הזכייה שלכם באמצעות שימוש בנוסחה סטטיסטית. הנוסחה מתעדכנת על בסיס קבועה, היא ניזונה מפרטים על הגרלות לוטו, צ'אנס או 777 והיא מיועדת גם למי שלא בקיא בהבדלים בין ההגרלות השונות.