דף הבית
נושאים כלליים

כוכב נולד 9

הכול על כוכב נולד 9 :
 
יותר מוקדם מן המצופה מתכננת לעלות לאוויר התוכנית כוכב נולד 9. כולם כבר יודעים במה מדובר, זוהי תחרות שירה של זמרים מתחילים אך מוכשרים במיוחד. זוהי גם הבמה התקשורתית הגבוהה ביותר כיום בה יכולים אומנים מתחילים להציג את עצמם.
 
העונה של כוכב נולד 9 תהווה המשך לכל העונות המוצלחות האחרות. מדובר על אחת מתוכניות הבידור הייחודיות והנצפות ביותר בשידורי הטלוויזיה הישראלית ואין ספק כי היא מדברת לקהל רחב במיוחד של אנשים. את התוכנית רואים מבוגרים, צעירים ובני נוער. היא מספקת לנו חוויה של שירה ושיפוט וגם הזדמנות להשפיע על הזוכה בתוכנית על ידי שליחת מסרונים.
 
 
קצת על העונות הקודמות :
 
הכול התחיל עם בחורה מקריית גת בשם נינט, היא עלתה על הבמה והצליחה לכבוש את לב הצופים, נינט כיום היא אייקון אופנה, סלבריטאית צמרת וזמרת מוערכת ביותר. היא גם שחקנית תיאטרון וטלוויזיה ואין ספק כי השם כוכב נולד יקושר עוד שנים רבות לבחורה זו.
 
הזוכה בעונה הראשונה הייתה נינט, אחריה היו עוד שבע עונות מוצלחות ולהלן הזוכים בהם על פי הסדר : הראל מויאל, יהודה סעדו, ג'קו אייזנברג, בועז מעודה, ישראל בר און ורוני דלומי. לכל אחד מהמתחרים לאורך כל העונה היה הצבע הייחודי שלו והם בלטו לצד זמרים מוכשרים לא פחות. במהלך התחרות ניתן היה לצפות גם בעליות ומורדות בפופולאריות של חלק מהמשתתפים ואף במהפכים של הרגע האחרון בעת השכייה בתואר הכוכב הנולד הבא.
אין ספק כי העונה הראשונה של כוכב נולד שינתה את פני הטלוויזיה שהכרנו עד אותו הזמן. הרי לא הייתה שום תוכנית טלוויזיה מדוברת בסדר גודל כמו זו לפני כן ונינט הפכה בין לילה לכוכבת ברמות שלא נראו כמותן מימי אדם הזמר.
 
 
 
כוכב נולד 9 – למה אנחנו יכולים לצפות העונה ?
 
כוכב נולד 9 כמו כל העונות הקודמות יעסוק בתחילה באודישנים. הרי מהות התוכנית מתבססת על אותם רגעים ראשוניים בהם זמרים גדולים פצו את פיהם מבוהלים. מאידך ישנם רגעי מצחיקים במיוחד במהלך האודישנים וזאת משום שלא כל מי שמגיע להיבחן מודע ליכולות הווקאליות שלו, או במקרה זה לחסרונן.
 
 
אנחנו יכולים לצפות גם להרבה הערות נבזיות או בונות מצד השופטים. מרגול ידועה ברחמנות וברוך שלה ולכן היא מעדנת את ההערות האחרות. שופטים נוספים הם גל אוחובסקי ודנה אינטרנשיונל. אנו יכולים לצפות לראות גם שופטים חדשים בתוכנית.