דף הבית
נושאים כלליים

טרקטורונים יד שניה
כל מה שרציתם לדעת על רכישת טרקטורונים יד שניה:

אנו עדים לתופעה חדשה בשנים האחרונות – טיולי טרקטורונים. מדובר על אחד הטרנדים החדישים בתחום זה שכן הטרקטורונים היו מיועדים בראש ובראשונה לעבודות מושב. מדובר על כלי רכב עם כידון עליו יכול לשבת אדם אחד. אפשר לומר כי טרקטורון דומה מעט לאופנוע אך הוא כלי רכב בעל ארבע גלגלים.

רכישת טרקטורון חדש יכולה להתגלות כרכישה יקרה למדי אך לאנשים אשר מעוניינים בכל זאת לרכוש טרקטורון ולהם תקציב מצומצם יכולים לרכוש טרקטורונים יד שניה. טרקטורונים אלו נמכרים במחיר מוזל למדי לעומת הטרקטורונים החדשים אך אין זה אומר כי הם אינם טובים, להפך, רבים מהם נחשבים לטרקטורונים טובים במיוחד.


צריך לוודא שאתם לא קונים מהבחור הזה:

כל מה שחשוב לדעת לפני שרוכשים טרקטורונים יד שניה:

אין ספק כי רכישת טרקטורונים יד שניה מתבצעת במרבית המקרים משום תקציב מצומצם וכאן הרוכשים יכולים ליהנות ממחירים מיוחדים באמת.

כמובן שלרכישת מוצרים מיד שנייה יש יתרונות ויש חסרונות. היתרון הברור הוא המחיר כמו שהחיסרון הברור הוא הסיכון אותו אנו לוקחים כאשר אנו רוכשים מוצר יש שנייה.
אנחנו אף פעם לא נוכל לדעת בוודאו מה עבר על הטרקטורון לפני שאנחנו רוכשים אותו ולכן מומלץ מאוד לקחת את הטרקטורון לבדיקה במוסך טרם הרכישה.

אם אתם לא מכירים את התחום קחו בחשבון שרצוי להכיר אותו מעט לפני הרכישה. אם אתם לא מכירים את עולם המכונאות, את שוק הטרקטורונים ובכלל את שוק הרכב, מומלץ כי לפני הרכישה תתייעצו עם אדם שכן מבין בתחום.


מה חשוב לדעת לפני רכישת טרקטורונים יד שניה ?


טרם רכישת טרקטורונים יד שניה יש לדעת כמה דברים חשובים, הדבר החשוב ביותר הוא שאין לסמוך במאה אחוז על מי שעומד מולך ולקחת את הטרקטורון למוסך ולערוך לו בדיקה מקיפה. בדיקה זו אמנם עולה לכם כסף אך היא חוסכת לכם הרבה צרות בעתיד.

כאשר אתם רוכשים טרקטורונים יד שניה עליכם להתאים את הפרטים אר רשומים בניירת בין הפרטים הרשומים על הטרקטורון עצמו וזת כדי לוודא שאכן מדובר באותו כלי הרכב עליו מדובר בניירת. בדקו את המצב החיצוני של הטרקטורון ובצעו בו נסיעת מבחן. בנסיעת המבחן בדקו את הנוחות שלו והאם הכידון שלו עובד כראוי. כמובן שאחרי נסיעת המבחן עליכם לבדוק האם יש נזילות של שמן או מים מהטרקטורון.

והעצה החשובה ביותר אותה צריך לזכור המעוניין לרכוש טרקטורון יד שנייה היא שאין להסתנוור ממראה חיצוני או מסיפורים של המוכר, יש לבחון לעומק את טיבו של הטרקטורון ורק לאחר מכן לרכוש אותו.