דף הבית
נושאים כלליים

טיפים חשובים על טיסות לפיליפינים
טיסות לפיליפינים הם אולי ההוצאה הכי גדולה שתהיה לכם בטיול. האם זה אומר שכדאי להתפנק ולבחור טיסה יקרה יותר? האמת שיש כל כך הרבה משתנים לטיסה טובה כך שהמחלקה שבה תשבו היא לא הבחירה הכי חשובה. יותר חשוב להצטייד היטב לטיסה ועל כך בדיוק נדבר במאמר הבא.

להגיע מוקדם לנמל התעופה

מי שרוצה להתחיל את החופשה שלו בפיליפינים ברגל ימין צריך לעשות צ'ק אין בצורה מהירה וחלקה. ברוב המקרים אין עם זה בעיות אך יש אנשים שמגיעים לנמל תעופה בן גוריון שעה לפני הטיסה ואז מצפים שהכול יילך חלק וכולם ימהרו בשבילם. זה לא באמת יקרה ואתם סתם תהיו בלחץ ויכול להיות שאפילו תצטרכו לחכות לטיסה הבאה, ולא רק שלא תקבלו כסף מהביטוח אלא תצטרכו גם לשלם קנס. במקרה של טיסות לפיליפינים צ'ק אין באינטרנט יכול להיות הרבה יותר נוח וכדאי לדאוג לזה מראש.  

להיות מוכנים לג'ט לג

ג'ט לג יכול למרר לכם את הטיול ולא רק בימים הראשונים. יכול להיות שלא תהיה לכם שינה סדירה אפילו שבוע אחרי שנחתם וזה כבר תלוי באופי הטיול שלכם. בסופו של דבר ג'ט לג הוא עניין ביולוגי וזה לא משנה כמה גישה שלכם לטיול תהיה חיובית, אתם תהיו בבעיה. ג'ט לג הוא עניין נפוץ מאוד במקרה של טיסות לפיליפינים כיוון שטסים מזרחה מישראל, ואז הג'ט לג יכול להופיע.

תעבירו כמה שעות בנעימות

טיסות לפיליפינים לא כל כך קצרות ויכול להיות שתשתעממו מאוד בטיסה עד שלא תמצאו את עצמכם. כדי שזה לא קירה תדאגו שיהיה לכם ספר, רשימת השמעה מוכנה בטלפון וכמובן גם כמה משחקים. אם יש לכם ילדים חשוב מאוד לדאוג גם להם כדי שהם לא יעשו לכם בעיות בטיסה עצמה.