דף הבית
נושאים כלליים

טיול מאורגן לדרום אפריקה

דרום אפריקה נחשבת לאחת המדינות היפות בעולם, המדינה שרק בקיץ האחרון אירחה את המונדיאל, מציעה שפע של אטרקציות לתיירים. טיול מאורגן לדרום אפריקה יפגיש אתכם עם מדינה שמצד אחד מאפשרת הצצה לעולם המסורתי האפריקאי ומצד שני לא בכדי היא נבחרת לארח את המונדיאל, משום שהיא מייצגת את המדינה האפריקאית "המערבית" ביותר. לפני שאתם נרשמים לטיול מאורגן לדרום אפריקה מומלץ לקחת כמה דברים בחשבון.

בחירת קבוצה נכונה

אחד הפלוסים הגדולים בטיול מאורגן טמון בעובדה שבאמצעותו תוכלו להספיק לראות את כל האתרים הפופולאריים בזמן קצר ותוך כדי קבלת הסבר מפורט מהמדריך. הבעיה היא שבטיול הזה אתם לא לבד.

טיול מאורגן לדרום אפריקה לא נמשך מספר ימים, לרוב הוא יימשך מספר שבועות ולכן עליכם לבחור קבוצת אנשים שיהיה לכם נוח להסתדר איתם. יש באפשרותכם לעשות מספר דברים על מנת לנסות ולבחור קבוצה מתאימה: האופציה הראשונה היא לארגן קבוצה של חברים ומכרים שירצו להצטרף. בצורה כזו תוכלו להבטיח שאתם מכירים את האנשים איתם אתם נוסעים ויש לכם שפה משותפת.

האפשרות השנייה היא להצטרף לקבוצה אבל לנסות ולתהות על קנקנם. לפני כל טיול כזה מתקיימת הכרות בין כל חברי הקבוצה, תנסו לראות אם אתם משתלבים ומוצאים את מקומכם. הדינאמיקה הקבוצתית בטיול מאורגן חשובה מאוד.

שיעורי בית

אל תיבהלו, אין הכוונה לשנן חומר ולהיבחן עליו בע"פ אלא בסך הכל להכיר קצת יותר לעומק את המדינה שאתם מבקרים. ניתן להיכנס לאתרי תיירות המספרים על דרום אפריקה, לראות מה יש למדינת הענק האפריקאית להציע, מה אתם רוצים לראות ועוד. אחד הדברים הנחמדים בטיול הוא להגיע למקום כאשר באמתחתם מעט ידע מוקדם על האתר.

אתם כמובן גם יכולים להגיע לטיול כזה בהפתעה גמורה וללא הכנות אבל גם זכרו שגם ההכנה לטיול היא חוויה בפני עצמה וחבל לפספס אותה.

דרום אפריקה – ספארי!

אז בחרתם קבוצה מתאימה לקראת טיול מאורגן לדרום אפריקה, המדריך שלכם עושה רושם טוב וקראתם קצת על דרום אפריקה, עכשיו אפשר להתחיל את הטיול. אז ברוכים הבאים לאחת המדינות המסקרנות, המרתקות, המפתיעות והיפות בעולם.

בדרום אפריקה תוכלו לערוך טיולי ספארי בשמורות טבע עצומות וליהנות משפע בעלי החיים המסתובבים שם. מעבר לכך טיול מאורגן לדרום אפריקה משלב בין מודרניזציה מערבית לתרבות האפריקאית המסורתית, שילוב זה יוצר תרבות מרתקת שאסור לכם להחמיץ.