דף הבית
נושאים כלליים

טבעת אירוסין
מזל טוב, אם אתה מחפש אחר טבעת אירוסין אתה בוודאי עומד לפני אחד הרגעים המרגשים בחייך. אין כל ספק שגבר אשר עושה חיפוש של טבעת אירוסין רוצה לרכוש עבור זוגתו, אישתו לעתיד, את הטבעת המיוחדת ביותר אשר תתאים לה. הצעת נישואין היא רגע מאד מרגש אשר קודם לו התארגנות, תכנון וכמובן גם רכישה של טבעת. ניתן לשער שגם אתה רוצה שהטבעת תהיה מתאימה ביותר לאישתך לעתיד ושהיא תהנה ממנה.עדינות


טבעת אירוסין תהיה לרוב טבעת עדינה אשר מגיעה עם יהלום צנוע, אך אין חובה בכך ויש שבוחרים גם ביהלום גדול, בהתאם לבחירה העיצובית של הטבעת והבחירה האישית. ישנן טבעות אירוסין מסוגים שונים וכל אחת שונה מהאחרת בעיצוב שלה ובגודל היהלום. העדינות של הטבעת אינה מעידה על היוקרה שלה לכאן או לכאן ויש טבעות אירוסין עדינות ומאד יוקרתיות.


עיצוב


ישנם עיצובים שונים של טבעות אירוסין וההבדל בטבעות הן בגודלן, גודל היהלום שלהן והמראה הכללי שונה בין טבעת אחת לאחרת. הבחירה של טבעת אירוסין צריכה להתאים למי שעונדת אותה בסופו של דבר ואם יש לך התלבטות לגבי איזו טבעת הכי מתאימה לאישתך לעתיד תמיד תוכל להתייעץ עם המקום אשר מוכר את הטבעות.


הרגע המיוחד


הרגע המיוחד בו מציע הגבר נישואין לאישתו לעתיד כולל את שליפת הטבעת. גם אם הטבעת אינה מתאימה בדיוק מושלם לאצבע של האישה ברגע הצעת הנישואין, ניתן יהיה לשנות את המידה שלה מבלי לפגוע בה בכלל, בעיצוב שלה או בפריטים שבה כמו היהלום. שיאו של הרגע המיוחד של הצעת הנישואין הוא הרגע בו שולפים את הטבעת. לאחר ההתרגשות תשמח האישה להראות לכל חברותיה וסביבתה איזו טבעת אירוסין ייחודית קיבלה.