דף הבית
נושאים כלליים

חתונות בטבע
הפקת חתונות בטבע הפתוח | רותם אחיטוב

חתונות בטבע הפכו היום לאחד הטרנדים המובילים בתחום האירועים בישראל, המאפשר לזוגות מתחתנים לצאת מהשגרה, לנשום אוויר צח וליהנות מנופים מרהיבים. אפשר להתחתן בספארי ברמת גן או לחגוג באגמון החולה, ואפשר לערוך את טקס ברית הנישואים במבצר מצדה במדבר יהודה.

היום השמיים הם הגבול ובפני המתחתנים עומדים אינסוף אפשרויות מקוריות ומרשימות לחגוג את היום המאושר בחיי כל זוג. חתונות בטבע מאפשרות לזוגות המתחתנים להגשים כמעט כל חלום, אך גם דורשות עבודת הכנה מדויקת וידיים מקצועיות שידאגו לכל פרט הכי קטן החל מהחופה ועד לשילוט בדרך למקום.


חתונות בטבע הפתוח


חתונות בטבע - המקום


ישנם זוגות שאוהבים את העוצמה של הנופים המדבריים וישנם כאלה שמעדיפים אופק כחלחל פתוח של הים התיכון – האפשרויות של חתונות בטבע הן בלתי מוגבלות, אם כי תכנון קפדני והכנה מוקדמת של מיקום האירוע, יבטיחו לכם חגיגה מוצלחת ללא תקלות. על כך, יש להתחיל ב"סיור לוקיישן" – סיור במקום, במהלכו כדאי לבדוק ולחקור כל פרט ולחשוב היטב האם המקום מתאים לסגנון ולכמות האורחים.

שימו לב האם יש לו דרכי גישה נוחות, חנייה לאורחים ומקום לפריקת משאיות ציוד של מוסיקה וקייטרינג. וודאו שיש חיבור לחשמל ומקום שראוי להיות שירותי אורחים. בנוסף, בדקו האם יש צורך לקבל אישור מהרשויות הרלוונטיות כמו משטרה, רשות העתיקות או רשות הטבע והגנים.


חתונות בטבע – אווירה

כל הרעיון של חתונות בטבע הוא שמדובר בחתונות מיוחדות שהמוזמנים אליהן לא ישכחו אותן לעולם! עם זאת, בלי לזלזל בנוף הטבעי המושלם, גם הוא זקוק לטאצ' עיצובי בהתאם לסגנון האירוע. ניתן להסתייע בשירות של מעצב אירועים, אשר ידאג לכל פרטי האווירה, החל מעיצוב החופה, מרכזי שולחנות, פרחים ועד תאורה ורהיטים.

אפשר גם להיעזר בבני המשפחה וחברים ובאופן עצמאי לעצב את המקום, על סמך מה שראיתם בחתונות אחרות או סתם דמיינתם. אך אל תשכחו לדאוג לציוד מתאים לאירועים כמו גנראטור ותאורה, שירותים ניידים מים, מקומות ישיבה ורחבת ריקודים.


חתונות בטבע - קייטרינג


היום קיים מבחר רב של קייטרינגים מקצועיים שישמחו להכין עבורכם אוכל משובח, לספק אותו לכל מקום שרק תבחרו, להגיש אותו לאורחים ובסוף גם לפנות מהשולחנות ולשטוף את הצלחות. עם זאת, נוכח המבחר העשיר של עסקים בתחום המזון, חשוב לבחור את הקייטרינג הטוב ביותר בשבילכם ובמסגרת תקציבכם. בשביל זה תמיד טוב לשאול מכרים, להתייעץ עם זוגות שכבר התחתנו וכמובן, להתרשם בעצמכם מהטעם ומהשירות שמציע לכם הקייטרינג. יש לשים לב האם השירות כולל ציוד הסעדה כמו שולחנות, כיסאות, כלי הגשה וכלי אוכל או שהדבר באחריותכם.