דף הבית
נושאים כלליים

חוזה מכירת דירה
חוזה מכירת דירה שומר עליכם

הדירה שלכם הוא ברוב המקרים הנכס הכי יקר שיש לכם. עסקאות של מכירה וקניית דירה הן מהעסקאות הגדולות ביותר שאנו מקיימים במהלך חיינו וככאלה כמובן שיש לשים דגש על כל פרט ופרט בהן, על מנת לשמור בצורה טובה על כספנו ורכושנו. אם אתם עומדים למכור את הדירה שלכם מכל סיבה שהיא (מעבר לדירה חדשה, מכירה לצורך השקעה וכיוצא בזה), הרי שאתם חייבים להקפיד לשמור בראש ובראשונה על האינטרסים הכלכליים והמשפטיים שלכם בעסקה הזאת על מנת למקסם את הריווחיות מפעולת המכירה של הנכס היקר שלכם.

על מנת להבטיח שזה באמת מה שיקרה בפועל, הלכה למעשה, אתם כמובן זקוקים לטיפול של עורך דין מקצועי אשר יספק לכם ליווי וייעוץ משפטי לכל צורך במהלך תהליך המכירה, לרבות ניסוח חוזה מכירת דירה ביניכם לבין הצד שעומד לרכוש מכם את הנכס.

חוזה מכירת דירה עם עורך דין בלבד

אז נכונה העובדה כי רשת האינטרנט מלאה בפורמטים שונים של חוזים סטנדרטיים כמו גם חוזה מכירת דירה, אבל תהיה זו שטות גמורה מצידכם, להשתמש בחוזה כזה בעת עסקת מכירת הדירה שלכם. כאן נדרשת מעורבות רצינית של משפטן, עורך דין מומחה בתחומי הנדל"ן, אשר יספק לכם את כל הכלים והמידע הרלבנטי כמו גם כתיבת החוזה בסופו של דבר בהתאם לאינטרסים שלכם בעסקה הזו.

עורכי הדין נפגשים ומסכמים

סביר להניח, כי בדיוק כפי שאתם שכרתם שירותי עורך דין לצורך ניסוח חוזה מכירת דירה, גם הצד השני בעסקה הקפיד להגן על האינטרסים שלו ושכר שירותי עורך דין משלו. כעת עורכי הדין יקיימו ביניהם משאים ומתנים לגבי פסקאות שונות באותו חוזה מכירת דירה שלכם, עד שיגיעו לעמק השווה וניתן יהיה לחתום על החוזה ולברך על המוגמר.

לבחור רק עורך דין מנוסה

על מנת שתזכו לייצוג טוב ושמירה על האינטרסים שלכם בעסקת המכירה, הרי שעליכם למצוא עורך דין מנוסה ביותר בתחום זה, אשר יודע כיצד לייצר עבורכם חוזה לטובתכם, והמאפשר לכם למכור את הדירה בלב שקט לחלוטין.