דף הבית
נושאים כלליים

זכיינים
להיות זכיינים - כיצד עושים את זה נכון ומוצלח

זכיינות היא שיטה להרחבת העסק עבור הרשתות ועבור היזמים אשר מעוניינים להיות זכיינים. אין עוררין על כך כי זו היא שיטה יחסית בטוחה להפוך להיות בעלי עסק מצליח ביותר עם מינימום של סיכונים כאלה ואחרים אשר מזוהים בדרך כלל עם תהליכי פיתוח של עסקים עצמאיים בתחומים שונים. מדובר גם על השיטה המהירה והקלה ביותר עבור מי שמעוניין להיות בעלי עסק אשר כבר הוכיח את הצלחתו וזה הוא למעשה השילוב הטוב ביותר בין ההצלחה של עסק גדול לבין הקמה של עסקים קטנים ורווחיים באופן מיוחד. כל זאת מכיוון שהעוצמה והניסיון של רשת ארצית בשילוב עם השקעה כספית ואמביציה של זכיינים חדשים, מבטיחה הצלחה בתחום העסקי.

מה עליכם לעשות על מנת להתחיל להיות זכיינים בצורה הנכונה ביותר?

על מנת להפוך להיות זכיינים בצורה כזו אשר תניב את הרווחים המהירים ביותר, מומלץ לפנות לאחת החברות אשר מספקת שירותי ליווי צמודים עבור זכיינים חדשים. חברות אלה יספקו לזכיינים שירותים כגון בדיקת כדאיות של העסק ושל הזכיינות, בדיקת המיקום המתאים ביותר עבור פתיחת הסניף של הרשת הארצית, ליווי צמוד של משא ומתן עם הרשת וגם סיוע בגיוס הממון הדרוש לשם פתיחת סניף. בנוסף לכך, חברות אלה מספקות גם ייעוץ משפטי ופיננסי אשר מטרתו לייצר את העסקה הבטוחה ביותר.

להשתתף בקורסים בתחום יזמות

אם מעולם לא הייתם בעלי עסק, על מנת להיות זכיינים מצליחים, מומלץ מאוד להשתתף באחד הקורסים בתחום היזמות אשר מועברים על ידי בתי ספר מקצועיים או במסגרת המרכז לקידום זכיינות בישראל. בנוסף, קיימים גם קורסי זכיינים וסדנאות ייעודיות המיועדות עבור מי ששוקל להפוך להיות זכיין.

בדיקה של לוחות המפרסמים הזדמנויות עסקיות

במקביל לכל שאר המהלכים בדרך לזכיינות, כדאי גם לבדוק את המודעות שמתפרסמות בלוח הזדמנויות העסקיות. זהו לוח מקוון ברשת האינטרנט אשר מציג את העסקים המעוניינים לצרף שותף, את עסקי הזכיינות שמחפשים להחליף בעלות וגם את היזמים שמעוניינים לצרף שותפים לשם הקמת זכיינות חדשה.