דף הבית
נושאים כלליים

וילה בצפון
אם אתם מתכננים חופשה באזור הגליל התחתון או באזור הכנרת, וילה בצפון יכולה להוות בעבורכם אופציה הרבה יותר טובה מאכסניות, מבתי מלון או מלינה באוהלים, זוהי הזדמנות ליהנות ממקום גדול כאשר מדובר בקבוצה לא קטנה של חברים. דקה לפני שאתם מזמינים מקום בתוך וילה בצפון, להלן כמה סיבות מדוע כדאי לכם לבחור דווקא באלטרנטיבה זו.

הסיבות שבעטיין מומלץ לכם לבחור נופש בתוך וילה בצפון -
* וילה בצפון במחיר אטרקטיבי ומשתלם במיוחד – חופשה במדינת ישראל בבתי מלון באילת או בטבריה לפעמים יכולה להיות יקרה יותר מאשר חופשה באירופה. באמצעות הזמנת חופשה בתוך וילה בצפון אתם יכולים לחסוך הרבה כסף. הרי כאן כל זוג משלם בנפרד על החדר שלו כמו בבית מלון, אלא כולם משלמים על העלות הכוללת של הווילה. לכן אפשר למצוא מקומות כאלה שהעלות שלהם יכולה להיות למשל אלפיים ₪ ללילה. התשלום הזה מתחלק בין כל חברי הקבוצה. כמובן שניתן גם להזמין וילות יוקרתיות בסכומים גדולים יותר.

* להיות ביחד במקום אחד – אם אתם יוצאים לחופשה עם כמה זוגות חברים או בקבוצה גדולה של חברים אשר כוללת גם רווקים וגם זוגות, זוהי דרך הרבה יותר טובה לבילוי מאשר בבית מלון. שם כל אחד יכול למצוא את עצמו בקומה אחרת. בווילה כל אחד יכול ליהנות מהפרטיות של החדר שלו, אבל יחד עם זאת להיות במקום גדול שהוא אינו מלון אלא בשטח אחד שיש בו בריכה, סלון ומטבח משותפים. זו הדרך הכי טובה ליהנות יחד כקבוצה מבלי שיהיה צפוף ולא נעים.

* איך תדעו לבחור את הווילה המתאימה? עליכם לבדוק על פי התמונות. אם אתם גרים בדרום אתם לא תיסעו עד לצפון כדי לבדוק את הווילה כמו שבודקים לופטים לפני מסיבות, על כן עליכם לעבור ביסודיות על התמונות של הווילות בצפון.