דף הבית
נושאים כלליים

וויפאאוט
וויפאאוט ישראל | שיר חן

אם תהיתם כיצד עופר שכטר יכול לבצע את הקמבק הטלוויזיוני שלו בצורה הטובה ביותר, הרי לכם התשובה – התוכנית וויפאאוט. מדובר על אחת התוכניות היותר מקוריות אם לא הא, ובימים בהם הטלוויזיה הייתה עדינה אפילו בשביל טיפוס כמוהו כולנו יכולנו לראות למה הוא מסוגל. בימים אלו אנו יכולים לראות כי עופר נמצא בעיצומן של החזרות לקראת התוכנית ואין ספק כי הוא מתאים למשבצת המנחה השובב של התוכנית הכי מטורפת בטלוויזיה, אפילו בקנה מידה אמריקאי.

באמריקה היא נבחרה להיות התוכנית הטובה ביותר בשנים האחרונות ויש לה קהל מעריצים לא קטן. חברת ההפקות שייצרה אותה באמריקה היא החברה שאחראית ללהיטים כמו האח הגדול ואף אקסטרים מייק אובר.

התוכנית וויפאאוט ישראל תשודר בערוץ 10 וינחו אותה אביעד קיסוס וטל ברמן. אנו מכירים את זוג המנחים מהטלוויזיה ומהרדיו ואין ספק שהשילוב המצחיק של שניהם אמור להעלות את רף התוכנית למקומות חדשים, גם אם לא אנו יכולים לפחות לצפות שהם יצחיקו אותנו עם הכימיה המוזרה הזו שיש בניהם.

אז מה כל הסיפור מסביב לתוכנית וויפאאוט ?

אז מדובר בעוד תוכנית בה מתמודדים מתחרים זה בזה, וניתן אפילו לקרוא לה סוג של תחרות. אך מה הופך את התחרות הזו לשוות שעת שידור ומה לא ? וובכן, מדובר על השקעה לא מבוטלת של כסף, על סט צילומים מעבר לים, על קאסט מכובד של אנשים שבאים להתחרות זה בזה, על הרבה מאוד זיעה וגם הפתעות.

מדובר ממש על מסלול מכשולים אותו המתמודדים צריכים לעבור כדי לנצח, אך בשונה ממסלולי מכשולים אותם הכרנו עד עתה, כאן ממש מדובר על מכשולים קשים במיוחד ועל סצנות מצחיקות בהן מי שנכשל מועף לבוץ, למים וכדומה.

וויפאאוט

למה כדאי לכם לראות את וויפאאוט ?

לפעמים לא צריך להסביר למה תוכנית היא טובה, במיוחד כשהיא פשוט כזו. יש לנו כאן שילוב מנצח של מנחים מצחיקים ובעלי כריזמה, יש לנו מתמודדים שמאוד מעוניינים לזכות בפרסים ויש לנו מסלול מכשולים שימנע מהם (או לפחות יעכב אותם) מלהגיע אל הפרס הגדול (אותו עוד לא מגלים לנו).

לא תמיד צריך תוכנית שגורמת לנו לחשוב, לפעמים אפשר פשוט ליהנות מתוכנית שגורמת לנו להיות סקרנים או פשוט גורמת לנו ליהנות ולהתגלגל מצחוק כאשר אנו רואים אדם נופל לבוץ בשידור וסביבו אנשים שאוהבים לצחוק על אחרים עושים מזה עניין ציבורי מבדר.