דף הבית
נושאים כלליים

הפקת בר מצווה בטבע
הפקת בר מצווה בטבע- פעם בחיים

חגיגת בר או מת המצווה הינה ציון דרך חשוב ומרגש עבור הילד ומשפחתו. זוהי מסורת ייחודית וכיאה לכך גם האירוע ראוי שיהיה ייחודי. הפקת בר מצווה בטבע נותנת מענה לצורך ליצור חוויה מיוחדת עבור הנער והוריו וההנאה מאירוע מסוג זה תהיה שלמה.

הפקת בר מצווה בטבע- חגיגה שלמה

אם נפלה בחירתכם על פתרון זה, הרי שגם כאן עומדים ההורים והנער בפני אפשרויות שונות בעת תכנון החגיגה. ניתן לבחור בהפקה הכוללת יום פעילות אתגרי כגון אירועי שטח, טיולי ג'יפים ומגוון הפעלות אחרות עבור הילדים, או לחילופין ערב קסום במצדה בו הנער וההורים ייהנו באופן שווה מאירוע המשלב מוזיקה, אוכל ובידור.


הפקת בר מצווה בטבע


הפקת בר מצווה בטבע- עצמאית או עם סיוע

הפקת בר מצווה אינה קלה. זוהי לא נקודת המוצא הטבעית של כל אדם, בעת בחירת הסוג וסגנון החגיגה יהיה רצוי להתייעץ עם מומחים בתחום. הגורמים בהם ניתן להתחשב הם רבים ומגוונים וכוללים את תנאי מזג האוויר, תנאים גאוגרפיים, נגישות, פעילות אפשרית וכדומה.

על מנת לייעל את התהליך ניתן ליצור עבור הפקת האירוע מומחים בתחום או אף להתייעץ עם אנשים אשר ערכו בעבר אירוע דומה וכך למנוע תקלות אפשריות ובעיות שעלולות להתעורר במהלך האירוע החשוב. הפקת בר מצווה בטבע אמנם תדרוש מידת השקעה רבה, אך התוצאה הסופית בהחלט תעפיל על ההשקעה.

הפקת בר מצווה בטבע- ליהנות מן התהליך

רבים מן ההורים רואים באירוע הבר מצווה כסמל סטאטוס מסוים ובתהליך הולכים לעיתים לאיבוד הילד ורצונותיו. האירוע הוא חוויה וחגיגה עבור כל המשפחה- ההורים מגיעים לציון דרך חשוב מאין כמותו וכך גם הנער המתבגר. זהו אירוע מרגש אשר טומן בתוכו משמעויות רבות הן בפן האישי והן בפן החברתי.

הילד שלכם צריך ליהנות לא פחות מכם ורצונותיו בבחירת הסגנון והפעילויות חשובות לא פחות. תנו לו להתפרע, תנו לו להחליט ולהראות את בגרותו. התהליך חשוב לא פחות מן התוצאה ולכן תכנון האירוע, בין אם הוא עצמאי או בהפקה מקצועית, צריך לכלול את הנער בכל החלטה ובחירה. לעיתים הרצונות יתנגשו וההורים יראו את הסיכון שבפעילות אתגרית, כגבוה מדי ולעיתים המשפחה תגיע לגיבוש חדש.

הפקת בר מצווה בטבע יכולה לעזור ביצירת תהליך מחבר, מגבש ומשמעותי עבור המשפחה כולה. התוצאה, בין אם האירוע יתרחש על חוף הים או בכל מקום אחר, תספק את החוויה הבלתי נשכחת עבור המשפחה כולה.