דף הבית
נושאים כלליים

הלוואה חוץ בנקאית
כללי

לא אחת, הנכם עלולים להיתקל במקרים בהם אתם זקוקים להלוואה, בין אם קיימת חריגה בחשבונכם ובין אם אתם מעוניינים ברכישה כלשהי. אחת האפשרויות הינה לקיחת הלוואה בנקאית, ובשלב זה מתחילה מסכת ייסורים ארוכה.

ראשית, יש לקבוע פגישה עם נציג הבנק ובפגישה זו מתחיל תשאול ארוך ומעיק. שנית, יתכן והבנק לא יסכים להלוות לכם כסף. זה כמובן תלוי בהיסטורית החשבון שלכם, הלוואות נוספות הקיימות בחשבון, הצגת ערבויות ועוד. כמו כן, בסוגי הלוואות רבות, קיימים קנסות יציאה במידה ומעוניינים לפרוע את ההלוואה לפני זמן סיומה. נשאלת השאלה: האם קיים פתרון נוסף? והתשובה לכך היא: בהחלט! כיום, קיים הפתרון המושלם למצבים הללו והוא: הלוואה חוץ בנקאית.


מהי הלוואה חוץ בנקאית?

הלוואה חוץ בנקאית, הינה שם כללי לסכום כסף שאתם לווים, שלא באמצעות הבנק. ניתן לקחת הלוואה חוץ בנקאית באמצעות גורמים שונים, אולם ההלוואה החוץ בנקאית הנפוצה, הבטוחה והאמינה ביותר הינה הלוואה באמצעות כרטיס אשראי חוץ בנקאי. כרטיס זה, הינו כרטיס אשראי המונפק על ידי חלק מחברות האשראי ובעל יתרונות רבים. חשוב לציין, כי מסגרת האשראי בכרטיס זה אינה תלויה במסגרת האשראי שמקצה הבנק לחשבונכם. כמו כן, אחד היתרונות הבולטים בהנפקת כרטיס אשראי חוץ בנקאי הוא שכל אחד יכול להנפיק אותו. אינכם זקוקים למשכורות ענק, בטחונות וכדומה.

מסגרת כרטיס האשראי החוץ בנקאי עשויה להיות בין אלפי שקלים ועד עשרות אלפי שקלים. במידה ואתם זקוקים להלוואה, ניתן בשיחת טלפון אחת לחברת האשראי, לבקש להעביר לחשבונכם כל סכום שתחפצו בו, עד גובה מסגרת האשראי שנקבעה לכם.


יתרונות עיקריים בלקיחת הלוואה חוץ בנקאית

• לקיחת הלוואה חוץ בנקאית אינה כרוכה בפגישות ארוכות ומתישות עם פקידי בנק. למעשה, היא כרוכה בדרך כלל בשיחת טלפון אחת לחברת האשראי וציון הסכום אותו אתם מעוניינים ללוות.

• עמלות- שלא כמו לקיחת הלוואה בנקאית, בהלוואה חוץ בנקאית אין כל עמלות בגין פתיחת תיק, ביול וכדומה.

• הצגת מצב חשבון הבנק- אין כל צורך בהצגת מצב החשבון שלכם ו/או ההיסטוריה הבנקאית שלכם.

• ערבויות- הלוואה חוץ בנקאית באמצעות חברות האשראי, אינה דורשת הצגת בטחונות וערבויות.

• פריסת תשלומים נוחה- בניגוד להלוואה בנקאית, אתם בוחרים באיזה תאריך יחל ההחזר ואף כמה יוחזר בכל חודש.

• מועד קבלת ההלוואה- החל מרגע בקשת ההלוואה, יועבר הסכום לחשבונכם מקסימום תוך שלושה ימים.

• גמישות- הלוואה חוץ בנקאית מאפשרת לכם לבחון בכל חודש, האם אתם מעוניינים להחזיר יותר או פחות מאשר בחודש הקודם.