דף הבית
נושאים כלליים

ארונות הזזה
חלק מהותי מעיצוב הבית הינו שמירה על נוחות השימוש
בעודנו באים לעצב בית חדש, אנו מגיעים עם חזון עיצובי מסוים, ושואפים ליישם אותו בכל דרך שתעלה בידינו. אחת מהטעויות הנפוצות שאנו עושים בין השוואה של רהיטים שונים, או התאמת צבעים, הינה בחירה מוטעית לחלוטין של פריטים אשר בסופו של דבר לא יהיו לנו נוחים לשימוש. חשוב מאוד שכל מעצב ישים את נוחות השימוש בראש מעיניו. בית איננו מוצר תצוגה, אלא מקום בו נבלה את רוב זמננו החופשי והפנוי. עלינו לחיות בו בנוחות מרבית, ועליו לאפשר לנו לבצע כל משימה או מטלה במהירות ויעילות, ללא וויתור על אלו לטובת מראה או התאמה עיצובית. אחד מהדברים המהותיים אשר אסור לנו להתפשר עליהם, הינו תחום האחסון. ארונות הבית צריכים להיות נוחים לצד היותם מעוצבים. ארונות הזזה הינם פתרון המאפשר לשלב את שתי הדרישות הללו.

באילו חדרים ניתן ורצוי לשלב ארונות הזזה
ארונות הזזה הם ארונות אשר דלתותיהם במקום להיפתח החוצה תוך שימוש בצירים ייעודיים, נפתחות לצדדים. שיטת פתיחה זו חוסכת במקום מצד אחד, ומצד שני מאפשר יצירת מרחב פתוח ומואר מבחינה עיצובית. החדרים בהם ניתן לשלב ארונות הזזה כוללים:

• מטבחים: השימוש בארונות הזזה במטבחים צריך להיעשות באופן מושכל. ארונות הזזה יהיו אידיאלים לאחסון מוצרים הדורשים חשיכה, מאחר וחצי ארון יהיה אטום לחלוטין בכל זמן נתון.

• חדרי שינה: ארונות הזזה לבגדים מאפשרים לנו גישה נוחה, יחד עם מתן אפשרות לסידור הרהיטים בחדר ללא חשש מהפרעה לגישה לארון.

יש לרכוש ארונות הזזה רק מספק מוביל בשוק
ארונות הזזה הם פתרון אחסון מתקדם אשר ישרת אותנו לאורך זמן. הקפידו לרכוש אותם רק מספק מוביל ומוכר בשוק.