דף הבית
נושאים כלליים

אינדקס עסקים
אינדקס עסקים – לעסקים גדולים יותר

אינדקס עסקים מאפשר לכם להגדיל את העסקים והרווחים שלכם באופן משמעותי. כיצד זה נעשה?

אינדקס עסקים הוא פלטפורמה המאפשרת לכם לפרסם מידע אודות העסק שלכם בתחומים שונים. תרצו לפרסם תוכן בעל מידע, או תוכן בעל אופי שיווקי או בכל אופי אחר, אינדקס עסקים יאפשר לכם זאת בגדול. הפרסום יגדיל את התפוצה שלכם ואת קהל הלקוחות שלכם וגם יקדם אתכם במנועי החיפוש של גוגל.

אינדקס עסקים ממקד את החיפוש


אינדקס עסקים משמש בין היתר גם כמנוע חיפוש הממוקד בעסקים לפי קטגוריות שונות. המפרסם אינו משלם עבור הפרסום וניתן לבחור כל קטגוריה שרוצים. בתוך כל קטגוריה נמצאים תתי קטגוריה הממקדים את החיפוש עוד יותר. פרסום באינדקס עסקים מעלה את פירסום העסק שלכם לרמת עסקים גבוהה יותר ומועילה יותר אך האחריות על תוכן הפרסום וסיווג הפרסום היא עליכם ויש לעשות עבודת הכנה לפני שמעלים את הפרסום.

אינדקס עסקים – התמקדו בעיקר


פרסום בכל אינדקס עסקים מאפשר לכם פרסום וקידום גדולים, אך עליכם להתמקד בדברים החשובים ולא להתעסק בטפל. ספרו על עצמכם באופן תמציתי ודבקו בכמה פריטי מידע חשובים ונחוצים בלבד. העזרו באנשי מקצוע כדי לכתוב את התוכן אודות העסק שלכם והטמיעו קישורית לעסק שלכם. אל תשכחו את כתובת האתר ופרטים רלוונטים שונים ותתפלאו להיווכח כמה מהר אנשים יתחילו להגיע אליכם.

קידום בגוגל

אינדקס עסקים מקדם אתכם גם במנוע החיפוש של גוגל. ככל שאתם מכינים יותר קישוריות כך תתקדמו במנוע החיפוש של גוגל וזה בדיוק מה שאינדקס עסקים מאפשר לכם בעת הפרסום בו. הכנסת מילות מפתח חשובות המתארות את תחום העיסוק שלכם גם יקדמו אתכם בגוגל.

ככל שתתקדמו במעלה מנוע החיפוש של גוגל כך תעשו עסקים גדולים ורווחיים יותר. קידום בגוגל חשוב שייעשה על ידי חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום, וכן כזו אשר תציג בפניכם תוצאות מוכחות של לקוחות קיימים אשר נמצאים כבר בעמוד הראשון בגוגל, וכמובן במקום גבוה ביותר. הקפידו לברר את כל הפרטים מבעוד מועד בטרם תחילת ההסכם.