דף הבית
נושאים כלליים

אייל גולן קורא לך 4
בתקופה בת זמינינו, לא מפתיע כי הפופ המזרחי הפך להיות הז'אנר המבוקש והחם. הסגנון השמח לעיתים והנוגע ללב בפעמים אחרות פונה באופן פשוט אל המכנה המשותף של הרוב כמו כל להיט פופ שכבש אי פעם את המצעדים. אייל קורא לך 4, זהו הסבר שמבהיר היטב את התופעה. לא די בהפקות ריאליטי מכובדות כמו כוכב נולד ומתחרותיה, אלא כיום נוצר ליין שלם שמדבר אל אוהדי הזמר הים תיכוני בעיקר. אייל גולן, הוא הזמר המצליח ביותר שמייצג בגאון את דור כוכבי הפופ המזרחי המצליחים, הוא המוביל, ולא בחסד קיבל את הפורמט הטלוויזיוני – אייל גולן קורא לך.

אייל גולן קורא לך 4 יהיה עונה רביעית שממשיכה שלוש עונות מצליחות במיוחד. הרייטינג שההפקה צופה לקראת אייל גולן קורא לך 4 איננה רחוקה מההצלחה שקטפו העונות הקודמות.  רבים נוהרים להירשם אל אייל גולן קורא לך 4

אז כאמור, העונה הרביעית, אייל גולן קורא לך 4, מתחילה להתהוות ורבים מתכננים להירשם ולנסות מזלם בעולם הזמר הים תיכוני ומול הכוכב הגדול מכולם – אייל גולן. ההערצה, אהדת השירים, והכיליון לכוכבות ולסלבריטאות, הפכה את דור אנשי הריאליטי לדור שקורץ מחומרים אחרים. בין כל אותם המתמודדים, ההפקה המלהקת תמיד תחפש את אותם האנשים האותנטיים, שמגיעים עם סיפור חיים מרגש ומיוחד שיקרב אותם אל הצופים ואל אייל גולן המלך. כצפוי, מלהקי ריאליטי טובים ימציאו סיפור כזה גם לקראת אייל גולן קורא לך 4.

בתומה של כל עונה, ישנה הפוגה בה ההפקה נערכת ומתככנת עונה חדשה ומגייסת אנשי צוות לפרוייקט הגדול. כמו כן, אייל גולן סופג הרבה מאוד הערצה ומתפתח הלאה להקלטה של שירים ואלבומים חדשים. התכנית אייל גולן קורא לך 4, כמדי עונה תשודר בערוץ 24 ותהיה לגולת הכותרת של הערוץ.

כל מתמודדי אייל גולן קורא לך 4 והעונות הקודמות נבחרו בידי אלילם – אייל גולן ועמיתיו למקצוע. באמצעות החשיפה הטלוויזיונית בתכנית הריאליטי עם רייטינג מצליח, לכל מי שתינתן ההזדמנות, ישנה היכולת להבקיע שערים בדרך לכוכבות. הזמירים החדשים והמבטיחים מוזמנים בברכה להגיע ולנסות מזלם בעונה הרביעית של אייל גולן קורא לך 4.