דף הבית
נושאים כלליים

אורי עצמון
אורי עצמון מבטיח לכם עליה בערך הנכס

אחד מן הכללים הבסיסיים ביותר בתחום של השקעות נדל"ן, הוא שאתם תוכלו להיות בטוחים כי בסופו של דבר הנכס אשר בו אתם משקיעים - יעלה בערכו לאחר זמן מה, בין אם מדובר על תקופה של חצי שנה, ובין אם מדובר על תקופה של שש שנים לצורך העניין. העלייה של ערך הנכס נדרשת בעצם, שכן אתם בעצמכם משקיעים סכומים גבוהים מאד ללא כל צל של ספק, ואתם רוצים להיות בטוחים כי בסופו של תהליך תקבלו את מלוא הסכום בחזרה, עם תוספת משמעותית כמובן, שהלא בדיוק לשם כך אתם משקיעים את כספכם בנדל"ן. כאן בדיוק נכנסת חברת אקסיום, בניהולו של המנכ"ל אורי עצמון לתמונה. שיטת העבודה של אורי עצמון וצוותו, מאפשרת לכם להיות בטוחים בפוטנציאל עליית הערך של הנכס אשר בו אתם עומדים להשקיע הלכה למעשה.

 

בוחנים את הנכס מכל כיוון שרק אפשר

שיטת העבודה של אורי עצמון וחברת אקסיום, בעצם לא מותירה אף מקום לטעויות. לפני שאקסיום בוחרת להשקיע בנכס מסוים, היא עורכת לו בדיקות מקיפות ביותר. היא בודקת את הסביבה שבה הנכס ממוקם - האם יש לה פוטנציאל גבוה? האם יש התעניינות בסביבה מצד גורמים עסקיים? האם היא נחשבת כסביבה בטוחה להשקעות השונות? אלו הן שאלות חשובות מאד, ותמיד אקסיום תיתן את התשובות המפורטות ביותר. אורי עצמון מסביר ואומר, שכאשר אקסיום בוחנת נכסים, היא באה אליהם טבולה ראסה - היא איננה בוחנת אותם בהכרח כדי לרכוש אותם, ואם הם ימצאו בעיתיים ולא כדאיים להשקעה- החברה תוותר ותעבור לפרויקט הבא.

 

הכל לטובת המשקיעים

האינטרס הסופי של אורי עצמון ואקסיום - הוא בסופו של דבר שהסכום שהמשקיעים מסרו לחברה, יחזור אליהם עם תשואה. לכן, הם בוחנים בחרדת קודש ממש את כל הנכסים שבהם החברה שוקלת להשקיע. הם בוחרים להשקיע אך ורק בנכסים מוצלחים, שיש להם ביקוש גבוה, ושניתן להיות בטוחים שהביקוש אליהם רק ילך ויעלה לאורך זמן - ולכן גם יש לערכם פוטנציאל עליה.