דף הבית
נושאים כלליים

אודישנים לדוגמנות

לפני כל פרסומת שמשודרת בטלוויזיה או שמודפסת בעיתון ישנם מיונים רבים לבחירת הדוגמן או הדוגמנית שיככבו בה. המלהקים לפרסומת מחפשים דמות מסוימת בעלת מראה מסוים שתתאים לפרסומת, לדוגמא בחירת דוגמנית ג'ינג'ית לפרסום משקה תפוזים או בחירת אב וילד שיהיו דומים לפרסום הדורש משפחה.

הדוגמנים הנשלחים בדרך כלל מסוכנות הדוגמנות מגיעים אל אודישנים לדוגמנות לפני שהם נבחרים לככב בפרסומת. לכן, אם אתה מעוניין לדגמן הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לפנות לסוכנויות דוגמנות.

אודישנים לדוגמנות – סוכנויות דוגמנות

כיום ישנן בארץ סוכנויות דוגמנות רבות, רוב הסוכנויות הן סוכנויות דוגמנות קטנות ולא מוכרות, אך ישנן מספר קטן של סוכנויות דוגמנות גדולות שם הדרך להצלחה היא מהירה וקלה יותר. לכן, הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות בדרך לעולם הדוגמנות הוא לפנות לסוכנויות הגדולות, שם תתבקשו להגיע אל אודישנים לדוגמנות.

במידה ולא תעברו את אותם אודישנים לדוגמנות בסוכנויות הגדולות אין זה אומר שלא תוכלו לדגמן אלא רק שסביר להניח שהדרך שלכם להצלחה בעולם הדוגמנות תהיה ארוכה יותר. אל תתייאשו ופנו אל סוכנויות דוגמנות קטנות יותר, שם יהיה לכם קל יותר לעבור אודישנים לדוגמנות.

הדרך להצלחה דרך סוכנות לדוגמנות קטנה היא ארוכה יותר ולעיתים דורשת מעבר של מספר אודישנים לדוגמנות, אך גם דרך סוכנויות אלו ניתן להתפרסם ולהצליח. חשוב שלפני שתפנו אל סוכנויות לא מוכרות תבררו באתרי האינטרנט האם הם מייצגים לפחות דוגמן אחד מוכר והאם דוגמנים שעבדו איתם בעבר או עובדים איתם כיום מרוצים מהעבודה איתם.

אודישנים לדוגמנות – פרסומות

כמו שציינתי קודם לכל פרסומת מחפשים דוגמן אחר כך שיתאים לפרסום המוצר. אם לא פונים אליכם לגבי צילומי פרסומת עליהם אחראית סוכנות הדוגמנות שלכם, כנראה שהמראה שלכם לא תואם את דרישות המלהקים ואין סיבה שתגיעו אל אודישנים לדוגמנות אליהם לא תתקבלו.

במידה ואתם כן מתאימים סוכנות הדוגמנות תיצור עימכם קשר ותודיע לכם על תאריך אודישנים לדוגמנות לאותה הפרסומת או הצילומים. עשו ככל שביכולתכם כדי להגיע אל אודישנים לדוגמנות מפני שברוב הפעמים הם נערכים יום אחד או מספר ימים וחבל שתפספסו.

הגיעו מוכנים אל אודישנים לדוגמנות אלו, הבליטו את התכונה בגללה בחרו בכם להשתתף באותם אודישנים לדוגמנות. לדוגמא, מחפשים דוגמנית בלונדינית, הבליטי את שיערך על ידי תסרוקת יפה ומתאימה, אם מחפשים בחור רזה לבש בגדים צמודים שיבליטו את גזרתך.

אודישנים לדוגמנות, ואף אודישנים לדוגמנות ילדים הם חלק בלתי נפרד מעולם הדוגמנות ככל שתלכו אל יותר אודישנים לדוגמנות כך תהיו מנוסים יותר ותתקבלו ליותר עבודות.

בהצלחה!